استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Car Stunt Ramp Race: Car Games

Car Stunt Ramp Race: Car Games

نسخه۱.۳.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۶/۰۴
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۱
حجم۵۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zamsolutions
‏‏برای احساس هیجان مسابقه رمپ بدلکاری ماشین در مسیرهای رانندگی غیرممکن آماده شوید. آیا حوصله انجام بازی های ساده رانندگی ماشین یا بازی های پارک ماشین را ندارید و می خواهید چیزی شگفت انگیز مانند مسابقه رمپ بدلکاری ماشین بازی کنید. Zamsolutions یک بازی جدید بدلکاری ماشین را برای طرفداران بازی های اتومبیل رانی gt ارائه می کند. این بازی ماشین شیرین کاری مملو از مسابقه های داد و بیداد سه بعدی و ماجراجویی رانندگی غیرممکن در مسیرهای بلند است. پشت فرمان ماشین اسپرت لوکس بنشینید و در مسیرهای شیرین کاری باورنکردنی غرش کنید. شتاب دهنده را بزنید، تا جایی که می توانید با سرعت ماشین 3 بعدی GT خود مسابقه دهید و در جاده های رمپ بزرگ، شیرین کاری های دریفت جسورانه را انجام دهید.
‏اشتیاق مسابقه اتومبیل رانی خود را تقویت کنید:
‏مسابقه بدلکاری ماشین یک بازی شگفت انگیز در دسته بازی های شیرین کاری غیرممکن است که برای تغذیه اشتیاق شما به مسابقه کافی است. در مسیرهای مرتفع رانندگی کنید و توانایی های رانندگی خود را در سطح یک راننده مسابقه افسانه ای افزایش دهید. این بازی شیرین کاری ماشین همه چیز را در مورد تکنیک های مسابقه ای شدید و دریفت به شما می آموزد. چند شیرین کاری شدید رانندگی با ماشین را در مسیرهای دیوانه انجام دهید و با سرعت خروشان ماشین های فوق العاده دیوانه بر جاده حکومت کنید. رمپ های بلند و عظیم مخصوصاً برای کسانی طراحی شده است که دوست دارند با ماشین در مسیرهای غیرممکن مسابقه دهند. همه چیز را در مورد رانندگی ماشین قدیمی فراموش کنید و محدودیت‌های مسابقه‌ای خود را روی رمپ‌های ماشین مگا gt آزمایش کنید.
‏حجم رانندگی شدید را تجربه کنید:
‏ماشین‌های مسابقه‌ای مدرن منتظر هستند تا توسط رانندگان فوق‌العاده رانندگی شوند. ماشین شیرین کاری با سرعت فوق العاده مورد علاقه خود را از گاراژ انتخاب کنید. کمربندهای ایمنی خود را ببندید، موتور خودروی مدرن gt خود را روشن کنید و رانندگی شدید را تجربه کنید. چالش غیرممکن رانندگی ماشین را مدیریت کنید و از ماجراجویی واقعی مسابقه اتومبیل رانی رمپ لذت ببرید. این یک بازی شیرین کاری رایگان با ماشین است که با ماجراهای غیرممکن مسابقه رمپ و چالش های دریفت با تلنگر عمودی پر شده است. این بازی بدلکاری غیرممکن را رایگان دریافت کنید، با صدای لاستیک‌های داغ قیر را بسوزانید و رقبای خود را با هیاهوی بی‌پایان مسابقه سرعت چرخ‌های سریع غافلگیر کنید.
‏ماجراجویی ماشین‌های شیرین کاری شانس فوق‌العاده‌ای برای رانندگی با ماشین بیش از غیرممکن را به شما ارائه می‌دهد. جاده شیرین کاری پدال مسابقه را به همان سرعتی که می توان تصور کرد بشکنید و به رانندگی با ماشینی با سرعت بالا در سطح شیب دار شیرین کاری سخت مسلط شوید. موضوع این بازی اتومبیل رانی در مقایسه با سایر بازی های بدلکاری و رانندگی متفاوت است. یک ماشین را در مسیرهای گرد 360 درجه برانید و بدون برخورد به موانع رمپ بالا، ماموریت مسابقه را کامل کنید. اگر ماشین لوکس مسابقه سریع از مسیرهای بلند سقوط کند، ماموریت رانندگی شما شکست خواهد خورد. با احتیاط رانندگی کنید زیرا این سخت‌ترین بازی اتومبیل رانی gt است که تا به حال در زندگی‌تان با آن روبرو شده‌اید.
‏مسیرهای بلند را با ماشین‌های مسابقه‌ای سریع بسوزانید:
‏این مسابقه درگ سه‌بعدی jdm مملو از حرکت دریفت در رمپ‌های مسابقه شیرین کاری است. . اگر رویای شما رانندگی با ماشین در مسیرهای هوایی و سوزاندن رمپ های بلند با ماشین های مسابقه ای سریع است، این بدلکاری رانندگی با ماشین بهترین بازی آفلاین برای شما است. در مسابقه هوایی معروف با ماشین لوکس شرکت کنید و مهارت‌های خود را درست مانند استاد بدلکاری دیوانه‌کننده ماشین‌های بدلکاری تقویت کنید.
‏مسابقه بدلکاری اتومبیل رام ویژگی‌های نهایی:
‏- ماشین‌های لوکس پیشرفته برای مسابقه در مسیرهای رمپ واقعی در دسترس هستند.< br>- بازی مسابقه ای اعتیاد آور gt با کنترل فرمان صاف و واقعی.
‏- هزاران ماموریت اتومبیل رانی در مسیرهای مرتفع غیرممکن.
‏- گرافیک سه بعدی زنده HD تجربه واقعی رانندگی با ماشین را در رمپ های بزرگ عمودی ارائه می دهد.
‏ >- بازی مسابقه ای بسیار بهینه و کم مگابایت.
‏- از صداهای واقعی موتور ماشین و موسیقی پس زمینه رضایت بخش در حین رانندگی با ماشین لذت ببرید.
‏- مسیرهای باریک و تیز تجربه ای جسورانه از رانندگی را ارائه می دهند.
‏- پرش سقف آسمانی ماجراجویی شیرین کاری.
‏- جاده های بزرگراهی بی نهایت با وسایل و موانع مدرن برای برآورده کردن نیازهای مسابقه ای شما کافی است.
‏- دوربین مدار 360 درجه سرگرمی غوطه ور در مسابقه gt را ارائه می دهد.
‏- بازی شیرین کاری آفلاین اتومبیل را در دستگاه خود بدون آن انجام دهید. اتصال WiFi و داده اینترنت رایگان.
‏این مسابقه آفلاین بدلکاری اتومبیل را دریافت کنید از لذت رانندگی نهایی در مسیرهای مسابقه با رمپ بالا لذت ببرید.
‏‏نسخه 24 (1.3.2)
‏به روز رسانی مگا Car Stunt Ramp Race:
‏این به روز رسانی شامل موارد زیر است اما محدود به موارد زیر نیست:
‏1. بهبود ثبات و عملکرد.
‏2. بهینه سازی کلی بازی و کنترل ها انجام شد.
‏3. تبلیغات مزاحم را کاهش دادیم.

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ماشین مسابقه‌ای
٣ مرداد ١٤٠٢

خوبه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر آلله داد
١٩ دی ١٤٠١

الله داد

میپسندم۲ نمیپسندم۰
عکس کاربر MR . RADIN GHORBANI
١٧ تیر ١٤٠١

mr. radin. ghorbani1393@gmail. com

میپسندم۳ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده