استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Cartoon Network Ludo

Cartoon Network Ludo

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳۱۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۵/۰۷
تعداد دانلود۳ هزار
حجم۴۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Zapak
‏‏بازی رومیزی مورد علاقه شما اکنون فوق العاده سرگرم کننده و هیجان انگیزتر است! Cartoon Network Ludo را در دستگاه همراه خود با شخصیت های Cartoon Network مورد علاقه خود بازی کنید. Cartoon Network Ludo ترکیبی عالی از نوستالژی و سرگرمی است!
‏از بین دختران پاورپاف، بن 10 بیگانه، خرس های برهنه، کریس، و دیگران از صفحه انتخاب شخصیت، یکی را انتخاب کنید. تاس بیندازید و در سراسر صفحه با یکدیگر مسابقه دهید. با شخصیت‌های دیگر در یک بازی هیجان‌انگیز لودو روبه‌رو شوید!
‏توکن‌های خود را در مربع‌ها، در اطراف تخته رنگارنگ حرکت دهید. توکن حریفان را قطع کرده و به پایگاه برگردانید. در عین حال از گرفتن توکن خود توسط حریف خودداری کنید. برای حرکات خود استراتژی و برنامه ریزی کنید، از نشانه های خود محافظت کنید و به سمت بالا حرکت کنید.
‏هدف نهایی این است که هر چهار نشانه خود را قبل از هر یک از حریفان به خانه برسانید. شما می توانید بین 2 تا 4 بازیکن داشته باشید که Ludo را با هم بازی می کنند! سرگرم‌کننده‌تر و جذاب‌تر کردن آن، باعث می‌شود که هر چه بیشتر بهتر باشد! این یک بازی ساده و سرگرم کننده برای افراد در هر سنی است و سرگرمی را برای همه فراهم می کند. با خانواده و دوستان خود بازی کنید تا تجربه ای فراموش نشدنی داشته باشید و شادی را به اشتراک بگذارید.
‏چرخ را بچرخانید تا سکه رایگان برنده شوید! جوایز روزانه خود را دریافت کنید - فقط با ورود به سیستم! بازی آفلاین برای لذت خالص.
‏با دوستان خود از سراسر جهان بازی کنید. دوستان و خانواده خود را برای بازی Ludo به چالش بکشید. در چالش‌ها پیروز شوید تا در صدر جدول امتیازات قرار بگیرید و به پادشاه بزرگ لودو تبدیل شوید! نتایج خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و در مورد دستاوردهای خود به خود ببالید.
‏دوستان در اطراف هستند اما تابلوی لودو وجود ندارد؟ مشکلی نیست! ما شما را در حالت محلی تحت پوشش قرار دادیم، بنابراین می‌توانید از Ludo با گروه خود در زمان واقعی لذت ببرید!
‏ویژگی‌ها:
‏• یک بازی رومیزی کلاسیک همیشه در تلفن همراه خود بازی کنید
‏• به عنوان خود بازی کنید شخصیت های کارتونی مورد علاقه
‏• برنده چالش ها شوید تا به لودو کینگ بلامنازع تبدیل شوید
‏• بازی آنلاین در زمان واقعی با بازیکنانی از سراسر جهان
‏• با خانواده و دوستان برای تجربه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز تعامل کنید
‏ • بازی با 2 تا 4 بازیکن در یک بازی
‏• یک بازی ساده و آسان برای همه سنین
‏• قابل بازی در هر زمان و هر مکان
‏• گلزنان برتر جایگاهی در تابلوی امتیازات کسب می کنند
‏• دریافت جوایز روزانه
‏• چرخ را برای سکه رایگان بچرخانید!
‏از بازی این بازی فوق العاده Ludo با شخصیت های مورد علاقه خود در Cartoon Network لذت ببرید!
‏- این بازی برای دستگاه های تبلت نیز بهینه شده است.
‏- این بازی برای دانلود و بازی کاملا رایگان است. با این حال، برخی از آیتم های بازی را می توان با پول واقعی در بازی خریداری کرد. می توانید خریدهای درون برنامه ای را در تنظیمات فروشگاه خود محدود کنید.
‏* *مجوزها:
‏1. READ_EXTERNAL_STORAGE و WRITE_EXTERNAL_STORAGE
‏این مجوز برای ذخیره و خواندن محتوای تبلیغات در طول بازی مورد نیاز است.
‏2. ACCESS_COARSE_LOCATION
‏برای تعیین موقعیت مکانی خود برای پیشنهادات مبتنی بر منطقه.
‏3. RECORD_AUDIO
‏این مورد برای تجزیه و تحلیل داده‌های تماشای تلویزیون آفلاین و ارائه تبلیغات هدفمند رسانه مورد نیاز است. اعطای این مجوز اختیاری است. اگر می‌خواهید از این هدف‌گذاری انصراف دهید، لطفاً از پیوند زیر دیدن کنید: http://www.zapr.in/privacy/
Rolling the Dice is now more enjoyable than ever.

Take your favourite CN Heroes on the board with their custom Dice. The next time when you roll the dice for the maximum you can choose to sport the supercool Ben 10 'Alien' Dice or make a statement with the awesome Powerpuff Girls 'Girl Power' Dice. Indulge in amusing antics with Kris' special 'Masti Time' Dice or go for an adventure with cute We Bare Bears 'Paws' Dice.

Enjoy enhanced gameplay experience with game optimizations and bug fixes.

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده