استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
BMX Blast 2022

BMX Blast 2022

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳.۲۳۸
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۱/۰۲
تعداد دانلود۵۰۰
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Zapak
‏‏توله سگ باای شیطنت های گوپال و دوستانش را جلوی دوربین می گیرد. به گوپال کمک کنید تا توله سگ را در این ماجراجویی بی پایان و پر از سرگرمی BMX بگیرد. اجازه دهید تعقیب و گریز آغاز شود!
‏در خیابان های گلدن هیلز و در دبیرستان گلدن هیلز بدوید و تا می توانید سکه جمع کنید. از طریق لوله های بتنی بلغزانید. از روی ماشین های ورودی و موانع بپرید. برای جمع آوری تمام سکه های نزدیک، آهن ربا را در حال اجرا بگیرید. تمام سپرهای سر راه خود را بگیرید و از موانع عبور کنید. از ترامپولین ها و سرسره های قدرتی استفاده کنید تا پرش های خود را افزایش دهید و به گوپال کمک کنید سکه های بیشتری بگیرد.

ویدئو معرفی بازی

‏توکن‌های کاراکتر را جمع‌آوری کنید و قفل Lucky و Laxman Duo را از جعبه‌های هدیه‌ای که در هنگام دویدن جمع‌آوری می‌کنید باز کنید. سکه ها واقعاً مفید هستند زیرا به شما کمک می کنند تا Power-up های خود را برای مدت طولانی تری ارتقا دهید.
‏در چالش های روزانه شرکت کنید و جوایز شگفت انگیزی کسب کنید. ماموریت های مختلفی را انجام دهید و آنها را تکمیل کنید تا ضریب XP خود را افزایش دهید. با دوستان فیس بوک خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنید و آنها را به چالش بکشید تا امتیاز بالای شما را شکست دهند.
‏Golmaal Junior را بازی کنید و 'Masti' از شیطون ترین گروه Golden High را کشف کنید.
‏• شهر پر جنب و جوش Golden Hills را کاوش کنید
‏• DODGE، JUMP، و SLIDE از میان موانع
‏• سکه جمع کنید، جوایز جمع کنید و ماموریت ها را کامل کنید
‏• چرخش رایگان دریافت کنید و جوایز خوش شانسی را با چرخ چرخش کسب کنید
‏• چالش روزانه را برای کسب جوایز اضافی بپذیرید
‏• بالاترین امتیاز را کسب کنید و با استفاده از قدرت هیجان انگیز دوستان خود را شکست دهید- ups
‏- بازی برای دستگاه های تبلت نیز بهینه شده است.
‏- این بازی برای دانلود و بازی کاملا رایگان است. با این حال، برخی از آیتم های بازی را می توان با پول واقعی در بازی خریداری کرد. می توانید خریدهای درون برنامه ای را در تنظیمات فروشگاه خود محدود کنید.
‏‏در حالی که گوپال و مدهاو در تلاش برای گرفتن Pappi Bhaai هستند، ما باگ های بدنام را برطرف کردیم و بازی را برای سرگرمی بیشتر بهینه کردیم. اکنون حتی بیشتر از گلمال در دبیرستان گلدن هیلز لذت ببرید. الان بازی کن!

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده