استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
بقای تمدن: عصر زامبی

بقای تمدن: عصر زامبی

نجات شهر از دست زامبی‌ها

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۵۰.۰۹۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۴
تعداد دانلود۲۰ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۲۷
حجم۱۲۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده نارین ایده پاسارگاد
‏‏'لطفا تا رفع اختلالات اینترنت، برای وصل شدن به بازی از Wi-Fi استفاده نمایید'
‏‏‏'بقای تمدن: عصر زامبی' نبرد استراتژیک و آنلاین میان زامبی‌ها و بازیکن‌هاست که در دنیای آخرالزمان اتفاق می‌افتد. مهمترین قانونی که نباید فراموش کنید، بقا است! آیا قادر به جلوگیری از پایان دنیا هستی؟ با فرماندهی ارتش، تعلیم ژنرال‌ها و نیروهای مسلح برای بقا در مقابل دیگر بازیکن‌ها و زامبی‌ها بجنگید تا امپراطوری بزرگ خود را بنا کنید. به شهرهای بازیکن‌ها حمله کن و در راه زامبی‌ها را زیر بگیر و شهرت را گسترش بده تا هیچکس توان مقابله با تو را نداشته باشه.
‏ویژگی‌های منحصر به فرد بازی بقای تمدن:
‏- میدان جنگ جهانی با حضور تمام بازیکن‌ها
‏میدان جنگی وسیع و آنلاین با حضور تمام بازیکن‌ها و قابلیت حمله و غارت کردن تک تک آنها، البته فراموش نکنید که اگر با دوستان خود اتحاد تشکیل بدهید قدرت بقاء شما بیشتر می‌شود.
‏- ده‌ها ژنرال کارکشتهبیش از 30 ژنرال متنوع که هرکدام مهارت‌های کلیدی خاصی دارند. حال دیگر به شما و استراتژی شما بستگی دارد که چطور از این قابلیت‌ها استفاده کنید تا به راحتی حریف خود را مغلوب کنید.
‏- بقا در جهانی بی‌انتها
‏سربازان سلحشور در مقابل زامبی‌ها، ژنرال‌های زیرک یا فرماندهانی صلح‌طلب؛ در دنیای این بازی دست شما باز است تا آنطور که می‌خواهید سرزمین و دنیای خود را در آخرالزمان بسازید.
‏- نبرد نفس‌گیر امپراطورها برای فتح آخرین امپراطوری!
‏برای رسیدن به قله‌ی پیروزی و فتح آخرین امپراطوری باید قدرتمندترین ارتش را فراهم و تجهیز کنید و دیگر بازیکن‌ها را از مسیرتان کنار بزنید.
‏فرمانده، سرنوشت دنیا به دست تو نوشته می شود!
‏‏بهینه سازی

نظرات و امتیاز ها

۱۲۷ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
jahad
٢٨ شهریور ١٤٠١

یکما گذشته هنوز بروز رسانی ندادین الانم که دیگه مدقع خرید جم ارور میده پول هم کم کرده

۱۲ ۵
پاسخ سازنده:
٥ ساعت پیش

این بازی ایرانی هست؟ اگه ایرانیه چرا بعضی از زن هاش ناجورن بازی خارجی رو دوبله و سانسور کردید؟😂 بعضی جاهاش شانسور نشدن بعضی جاها شدن ولی در کل عالیه

۵ ۱
رزی
١٥ شهریور ١٤٠١

وایی خدای من این بهترین بازی است که من تا به حال کردم سازنده جون واقعا بازی تون عالی ی عالی است واقعا محشر سازنده جون من خیلی از بازی تون خوشم اومده راستی به حرف اونا گوش ندید وقتی که نمی تونن بازی کنن واز هیچی سر در نمی یارن می گن بازیش بده اصلا اهمیت ندین فقط به حرفایی که از بازی تون همایت می کنن با اونا حرف بزن وای من خیلی شوکه شده بودم تا به حال همچین بازی به این خوبی نکرده بودم ایی کاش من این بهترین بازی رو درست می کردم واقعا عالی راستی سازنده جون شما میتوانید همین بازی ۲ را درست کنین

۵۸ ۵۵

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده