استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها استراتژی
بقای تمدن: عصر زامبی

بقای تمدن: عصر زامبی

نجات شهر از دست زامبی‌ها

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲۵۰.۱۰۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۸/۰۵
تعداد دانلود۷۰ هزار
امتیاز۳.۵
تعداد نظرات۲۷۱
حجم۱۲۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده نارین ایده پاسارگاد
‏‏‏‏'بقای تمدن: عصر زامبی' نبرد استراتژیک و آنلاین میان زامبی‌ها و بازیکن‌هاست که در دنیای آخرالزمان اتفاق می‌افتد. مهمترین قانونی که نباید فراموش کنید، بقا است! آیا قادر به جلوگیری از پایان دنیا هستی؟ با فرماندهی ارتش، تعلیم ژنرال‌ها و نیروهای مسلح برای بقا در مقابل دیگر بازیکن‌ها و زامبی‌ها بجنگید تا امپراطوری بزرگ خود را بنا کنید. به شهرهای بازیکن‌ها حمله کن و در راه زامبی‌ها را زیر بگیر و شهرت را گسترش بده تا هیچکس توان مقابله با تو را نداشته باشه.
‏ویژگی‌های منحصر به فرد بازی بقای تمدن:
‏- میدان جنگ جهانی با حضور تمام بازیکن‌ها
‏میدان جنگی وسیع و آنلاین با حضور تمام بازیکن‌ها و قابلیت حمله و غارت کردن تک تک آنها، البته فراموش نکنید که اگر با دوستان خود اتحاد تشکیل بدهید قدرت بقاء شما بیشتر می‌شود.
‏- ده‌ها ژنرال کارکشتهبیش از 30 ژنرال متنوع که هرکدام مهارت‌های کلیدی خاصی دارند. حال دیگر به شما و استراتژی شما بستگی دارد که چطور از این قابلیت‌ها استفاده کنید تا به راحتی حریف خود را مغلوب کنید.
‏- بقا در جهانی بی‌انتها
‏سربازان سلحشور در مقابل زامبی‌ها، ژنرال‌های زیرک یا فرماندهانی صلح‌طلب؛ در دنیای این بازی دست شما باز است تا آنطور که می‌خواهید سرزمین و دنیای خود را در آخرالزمان بسازید.
‏- نبرد نفس‌گیر امپراطورها برای فتح آخرین امپراطوری!
‏برای رسیدن به قله‌ی پیروزی و فتح آخرین امپراطوری باید قدرتمندترین ارتش را فراهم و تجهیز کنید و دیگر بازیکن‌ها را از مسیرتان کنار بزنید.
‏فرمانده، سرنوشت دنیا به دست تو نوشته می شود!
‏‏• رفع مشکل ورود به بازی

‏• بهبود سیستم پرداخت

‏• رفع باگ‌ها

نظرات و امتیاز ها

۲۷۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عرفان
٥ روز پیش

‏✗ بسته های بی ارزش گرون ‏✗ کلی باگ ‏✗ ندادن ابدیت جدید ‏✗ نیرو های تکراری ‏✗ بعضی وقتا بازی بالا نمیاد بازی زیاد جالبی نیست همش باگه بسته های خیلی بی ارزش گرون میده پشتیبانی داغون خیلی وقتا بازی بالا نمیاد داشتن چیتر در بازی

۱۹ ۱
فاطمه حسین پور
٥ روز پیش

اصلا بازی خوبی نیست من نصبش کردم اصلا باز نشد حتی اینترنت رو هم باز کردم ولی نیومد بهتون پیشنهاد میدم که این بازی رو نصبش نکنید حالا من نمیدونم شاید مال من اشکال داشته بخاطر همین فقط یه ستاره میدم

۱۷ ۲
محمد
٩ بهمن ١٤٠١

خوبه ولی داخل بازی رویداد بزارید که وقتی نیرو اموزش بدیم جایزه به ما بده این رویداد بزار تا پنج شتاره بدم

۱۹ ۲۳

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده