استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی استراتژی
خشم پادشاهان (آنلاین)

خشم پادشاهان (آنلاین)

خشمت رو نشون بده

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۱.۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۱۸۳
حجم۸۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی استراتژی
سازنده Medrick FZE House

بازی‌های استراتژی آنلاین، از چند جهت جذابیت بالایی دارند. یکی از دلایل جذابیت بازی‌های استراتژی، قرار دادن ما در نقش مدیرانی است که باید تلاش کنند تا با کنار آمدن با تمامی محدودیت‌ها، به موفقیت برسند. در حقیقت، بازی‌های استراتژی به ما این امکان را می‌دهند تا نقشی را در بازی برعهده بگیریم که در زندگی واقعی، خیلی رسیدن به آن نقش ممکن نیست. در واقع، بازی‌های استراتژی با قرار دادن ما در نقش‌هایی که در دنیای واقعی رسیدن به آن‌ها خیلی هم راحت نیست (و خیلی اوقات به هیچ وجه ممکن نیست) به ما توانایی‌های ارزشمندی نیز برای ادامه زندگی‌مان اهدا می‌کنند.

سبک استراتژی روی گوشی‌های هوشمند یکی از سبک‌های پرطرفدار به شمار می‌رود. به خاطر صفحه لمسی گوشی‌ها، تجربه بازی‌های استراتژی سادگی خاصی دارد و درست مثل کامپیوترهای شخصی که با ماوس راحت می‌توان روی آن‌ها بازی‌های استراتژی را تجربه کرد، گوشی‌های هوشمند هم خانه مناسبی برای این سبک است.

پادشاه یک قلمرو باش

در بازی خشم پادشاهان که یک بازی استراتژی آنلاین به شمار می‌رود، شما در نقش پادشاه یک کشور باید به فکر ارتقا و گسترش قلمروی خود باشید. دشمنان کشور شما چیزی تا به خاک و خون کشیدن قلمروی شما فاصله ندارند و این شما هستید که باید با هوش و تدابیر مدیریتی خود، جلوی این فاجعه را بگیرید.

در این بازی استراتژی آنلاین شما می‌توانید با ساخت بیمارستان، سربازخانه، قلعه نظامی و مواردی از این دست، توان کشور خود را افزایش دهید. به هر حال، برای از بین بردن دشمن باید از یک ارتش قوی و آماده بهره‌مند باشید و هر چقدر که بیشتر به فکر زیرساخت‌های کشورتان باشید، طبیعتا ارتش قدرتمندتری را نیز هدایت خواهید کرد.

یک بازی استراتژی با زبان فارسی

خشم پادشاهان یک بازی استراتژی آنلاین با پشتیبانی از زبان فارسی است. بنابراین، اگرچه بازی‌های استراتژی به خاطر ذات مدیریتی خود نکات زیادی را دربردارند، اما شما می‌توانید به لطف آموزش‌هایی که به زبان فارسی روی صفحه نمایش داده می‌شوند، خیلی زود تبدیل به یک پادشاه مقتدر شوید.

مدیریت منابع در بازی‌های استراتژی بسیار مهم است و خشم پادشاهان نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای رسیدن به اهداف‌تان باید از منابع به خوبی استفاده کنید و افراط و تفریط را کنار بگذارید. با حمله به سایر قلمروها، می‌توانید ضمن خط و نشان کشیدن برای آن‌ها به منابع هم دسترسی پیدا کنید.

بازی به صورت هوشمند و بر اساس ساعتی که مشغول به تجربه آن هستید، شب یا روز خواهد بود. از لحاظ گرافیکی خشم پادشاهان وضعیت خوبی دارد و جزو بازی‌های استراتژی قابل قبول به شمار می‌رود. طراحی هنری بسیار خوب بازی به افزایش سطح فضاسازی بازی کمک زیادی کرده و شما واقعا خود را در شرایطی تصور می‌کنید که یک پادشاه هستید.

ویژگی‌های اساسی بازی خشم پادشاهان:

. ارائه تجربه یک بازی استراتژی به بهترین نحو ممکن

. بخش آنلاین با امکان حمله به کشور دیگر بازیکن‌ها

. ساخت و ساز یک قلمروی بزرگ

. گرافیک خوب

. چرخه شب و روز بر اساس زمانی که مشغول به تجربه بازی هستید

‏‏• اضافه شدن زبان فارسی
‏• فعال شدن پرداخت درون برنامه ای
‏• بهبود عملکرد و کارآیی بازی

نظرات و امتیاز ها

۱۸۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی یوسفی
١٤ ساعت پیش

بازی افتضاح است حتی وقتی نگاه می کنم حالم ازش بهم میخوره ۰ ستاره به دردش میخوره

۰ ۰
m.b
پریروز

خیلی بازی خوبیه ولی به نظر من این یه بازی ایرانی هستش و اگه قوی ترین نیروی اون گارد جاویدان باشه که در واقیعت هم قدرتمند ترین نیروی باستان بوده بهتر میشه ولی در کل بازی خوبیه ممنون از سازنده بازی

۴ ۲
علی
٥ روز پیش

حیف نتی که بر این بازی بدین بالا نمیاره یه ستاره براش زیاده 😤😤

۵ ۲۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بازی‌های استراتژی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده