استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Stickman Legends: Shadow Fight

Stickman Legends: Shadow Fight

افسانه های استیکمن

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۷.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۱۰/۲۵
تعداد دانلود۸۰ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۷۸۹
حجم۸۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده ZITGA
‏‏Stickman Legends یکی از محبوب ترین بازی های مبارزه ای استیکمن است که در واقع ترکیبی از سبک RPG و PvP به حساب می آید. با ورورد به این بازی شما تجربه فوق العاده ای از یک دنیای مملو از سایه ها پیدا می کنید که در محیطی فانتزی نیز رخ می دهد. خود را آماده ماجراجویی در این بازی جذاب و هیجان انگیز بکنید.

ویدئو معرفی بازی

‏ در هرکدام از این بازی ها شما به عنوان شوالیه تاریکی در ماجراجویی ها و مبارزات مختلفی شرکت می کنید که در آن می بایست با هیولاهای ترسناکی مبارزه کنید. تمام دشمنان خود را به همراه رئیس های خبیثشان نابود کرده و به مرحله بروید. هر چه در مسیر بازی پیش می روید توانایی های شما نیز رشد کرده و می توانید مبارزان بیشتری را برای خود انتخاب کنید.
‏ این مبارزان قدرت ها و قابلیت های مخصوص به خود را دارند و در ماموریت های مختلف به آن ها نیاز پیدا می کنید. شما حتی می توانید این شخصیت ها را تمرین داده و قدرت آن ها را در طول بازی بیشتر و بیشتر کنید. گرافیک این بازی نیز نقطه قوت آن است که به شدت واقع گرایانه است.
‏ تمام شخصیت ها و محیط های این بازی به بهترین شکل ممکن طراحی شده اند و از دقت در جزئیات آن لذت خواهید برد. اگر علاقه مند به بازی های مبارزه ای این سبک هستید حتما این بازی را دانلود کنید.
- Optimize and balance game
- Fix some minor bugs

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بازی‌های بزن بزن

شمشیرباز حرفه‌ای

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده