خانه بازی هیجانی
Stickman Legends: Shadow Of War Fighting Games

Stickman Legends: Shadow Of War Fighting Games

افسانه های استیکمن

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۴۹ هزار
امتیاز۴.۴۱
تعداد نظرات۵۰۱
سازنده ZITGA
نسخه۲.۴.۷۳
حجم۱۰۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۸/۰۹
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏یک بازی مبارزه ای فوق العاده از سری بازی های آدمک با گیم پلی هیجان انگیز و امکان استفاده از انواع و اقسام سلاح های سرد،
‏وقتی شیطان پایش را روی زمین گذاشت تاریکی همه جا را فرا گرفت و ارتش شیاطین همه چیز را از بین برد،
‏شیطان بر دنیا حاکم شد و بشریت به تقدیر شوم خود نزدیک میشد تا اینکه در دهکده آرویلا در شمال شرقی امپراطوری مایکا قهرمانی ظهور کرد که ماموریتش نابودی شیطان و ارتشش و نجات دنیا بود. نام این قهرمان شیدو است.
‏شیدو در اصل یک جنگجوی نینجاست که در استفاده از شمشیر و البته سلاح های سرد دیگر به وقتش مهارت زیادی دارد.
‏فکر میکنید جرات، شجاعت و اشتیاق کافی برای ایفای نقش شیدو را داشته باشید؟!

‏نبردی نفس گیر
‏موجودات شیطانی بی وقفه به شما حمله میکنند و اگر بخواهید در برابر آنها دوام بیاورید نباید دست از شمشیر زدن بردارید. برای شمشیر زدن و دفاع میتوانید از دکمه های کنترلی در گوشه سمت راست پایین صفحه استفاده کنید. اگر ضربات تان را به موقع بزنید و به موقع هم دفاع بکنید میتوانید امیدوار باشید که راهتان را از بین موجودات شیطانی باز خواهید کرد.

‏گرافیک و افکت های صوتی بی نظیر
‏گرافیک و افکت های صوتی در این بازی به قدری خوب طراحی شده که قطعا تحسین شما را بر خواهد انگیخت. علاوه بر گرافیک و افکت های صوتی عالی گیم پلی بازی نیز بسیار هیجان انگیز است. همچنین از افکت های بصری همچون آهسته شدن حرکت در آخرین ضربه نیز در بازی استفاده شده است.

‏امکان استفاده از دهها آیتم ارتقایی
‏شما میتوانید با استفاده از انواع و اقسام آیتم های ارتقایی کاراکترتان را تا آنجایی که ممکن است قدرتمند کنید. از طرفی میتوانید قفل سلاح های بهتری را نیز برای او باز کنید و آنها را نیز ارتقا دهید. برخی از دشمنان شما به قدری قوی هستند که با سلاح های معمولی که در ابتدای بازی داشتید نمیتوانید آنها را از بین ببرید. قدرت حمله، نوار سلامت، زره و ضربات خطرناک کاراکترتان را ارتقا دهید ولی یادتان هم باشد که برای موفقیت در هر مرحله نه فقط قدرت که مهارت نیز باید داشته باشید.

‏آدمک های مختلف برای انتخاب
‏در طول بازی میتوانید قفل آدمک های دیگری را که از لحاظ قدرت حمله، دفاع و سلامت سطح بالاتری نسبت به آدمک خودتان دارند را باز کنید. بعدا میتوانید به جای آدمک خودتان از این آدمک ها نیز استفاده کنید و حتی آنها را ارتقا دهید.

‏رده بندی جهانی کاربران بازی
‏بسته به اینکه در این بازی چقدر خوب ظاهر شوید و تا چه اندازه در نبردها پیروز باشید میتوانید رده تان را بین کاربران دیگر بازی از سراسر دنیا بالا ببرید. امتیازات خود را با امتیازات کاربران دیگر در جدول بالاترین امیتازات بازی مقایسه کنید و ببینید در چه سطحی نسبت به آنها قرار میگیرید.

‏ویژگی ها:
‏- گرافیک بسیار زیبای بازی
‏- کنترل آسان آدمک
‏- امکان ارتقای آدمک تان و بالا بردن سطح او
‏- دارای جدول بالاترین امتیازات جهانی
‏- طراحی عالی افکت های صوتی بازی
‏- دارای افکت های بصری از جمله افکت آهسته شدن حرکت در آخرین ضربه
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟