خانه بازی شبیه سازی
تعداد دانلود۱۹ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۵۸
حجم۱۳۹ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Lion Studios
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏شما این لباس را میخواهید؟همه ی کاری که باید بکنید این است که بگویید بله!مشتری ها در فروشگاهتان منتظر کمک اند.آنها دنبال جدیدترین ظاهر هستند که آنها را تبدیل به ستاره کند.یک لباس ساده را بردارید و آن را جوری که میخواهید تزئین کنید.رنگش را عوض کنید،کمی اکلیل اضافه کنید،کمی ببرید یا تزئین کنید،درآخر شما در فروشگاه مجازیتان به یک طراح مد تبدیل شده اید!
‏آیا شما به فروشگاهی رفته اید و آرزو کرده اید که ای کاش لباسی که شما میخواهید را داشت؟حالا شما میتوانید مثل رویا هایتان لباس بسازید.آرزو های مردم را برآورده کنید و بهترین لباس را برای مراسم ها آماده کنید.شاید برای یک مهمانی،یا یک مراسم رقص،یا فقط یک شب بیرون از شهر،مردم میخواهند آخرین مد را داشته باشند،و این به چشمانشان کمک خواهد کرد تا همه چیز را واقعی ببیند.
‏امکانات بازی:
‏۱-ساده است ولی مردم میخواهند بهترین طراح شهر لباسشان را طراحی کند - میتواند کمی لباسشان را ببرد؟
‏۲-پارچه های شگفت انگیز
‏در آخر طراحی های شما احساسی خوب به مردم دست میدهد
‏۳-حتما مغازه تان را بروز رسانی کنید
‏بهترین مغازه ی شهر باشید - حتما زیباترش کنید
‏۴-آرامش داشته باشید و لذت ببرید
‏هیچکس در این بازی سلیقه ی شما ندارد.فقط انتخاب کنید،رنگ بزنید و تزئینش کنید.البته کلی ویژگی های دیگری در این بازی هست.
‏به اینجا سری بزنید https://lionstudios.cc/contact-us/ اگر شما واکنشی دارید،اگر به کمک نیاز دارید یا در مرحله ای گیر کرده اید یا اگر ایده های جذابی دارید که دوست دارید آنها را در بازی ببینید!
‏از شرکتی که برای شما آورده شده آقای بالت،لیوان های خوشحال،اینک اینک و زنگ های عشق!
Bug Fixes and Improvements
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟