خانه بازی شبیه سازی
Truck Simulator 2018 : Europe

Truck Simulator 2018 : Europe

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱,۰۱۴
حجم۱۶۱ مگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Zuuks Games
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Truck Simulator این بازی برای شما یک تجربه بی نظیر رانندگی را به ارمغان می آورد که توسط آن بین بازی های پر طرفدار رانندگی کامیونی در اروپا قرار گرفته است. مراحل کاملا واقع گرایانه و تجربه رانندگی بی نظیر منتظر شماست. می توانید کسب و کار خودتان را راه بیاندازید که با کار کردن که (به مقصد رساندن بار ها) بزرگتر هم خواهد شد. سلطان جاده ها شوید با بازی کردن Truck Simulator 2018 :Europe.
‏ قابلیت های بازی: 🚚 9 کامیون بی نظیر ( نسل جدید کامیون ها) 🚚 نمای داخلی واقعی گرانه 🚚 تجربه رانندگی کامیون واقعی گرانه 🚚 بیش از 250 کانال رادیویی 🚚 عوارض راهداری در بزرگراه ها و جاده ها 🚚 رانندگی در همه جای اروپا 🚚 سیستم ترافیک واقعی 🚚 ایجاد تغییرات در ظاهر کامیون 🚚 آب و هوای واقعی گرانه 🚚 بیش از 60 مرحله چالش برانگیز ( سناریو های جذاب بازی را کشف کنید) 🚚 رانندگی در جاده های روستایی و شهری و بزرگراه ها 🚚 دوربین های دید متنوع ( نمای داخل کامیون ، نمای جلو ، نمای بیرون و ...) 🚚 گرافیک زیبا 🚚 صدای کامیون های واقعی گرانه 🚚 جدول دستاورد ها و رتبه بندی 🚚 کنترل آسان (دکمه ای ، سنسور ، فرمان) 🚚 دارای بیش از 25 زبان رانندگی کامیون کاملا واقعی.
‏ این بازی را همین الان بطور رایگان دانلود کنید. روش بازی کردن - با دکمه استارت، کامیون را روشن کنید. - کمربند ایمنی را ببندید - در سمت راست تصویر ، دنده را به روی D آورید. - کامیون خود را با استفاده از پدال گاز و ترمز کنترل کنید. راهنمایی ها - شما می توانید طریق کنترل کامیون را در بخش تنظیمات تغییر دهید. - در مراحل شب هنگام ، می توانید چراغ های کامیون را روشن کنید با استفاده از دکمه چراغ ها. - وقتی سوخت کامیون تمام شود می توانید در گاراژ با کلید بر دکمه سوخت، سوخت خریداری کنید. - اگر در طول بازی قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنید پول زیادی بدست می آورید. - هرچه زود تر مرحله را تمام کنید پول بیشتری بدست می آورید. توجه : در دنیای واقعی قوانین راهنمایی و رانندگی را حتما رعایت کنید. سایت رسمی سازنده بازی: www.zuuks.com
‏‏Truck Simulator 2018: Europe سطح جدید اضافه شده است - جاده های جدید اضافه شده است - . برخی از رفع اشکالات انجام شده است -
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟