استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه صوت و موسیقی
Mp3 Cutter & Ringtone Cutter

Mp3 Cutter & Ringtone Cutter

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۱۰.۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۳۰
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۵
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده Coocent
‏‏شما برای ایجاد آهنگ های زنگ، هشدار و اعلان (آهنگ پیامک) از MP3، WAV، AAC / MP4، فرمت های صوتی3GPP / AMR میتوانید استفاده کنید. حالا شما می توانید به راحتی بهترین بخش موسیقی خود را برش دهید و آن را به عنوان آهنگ زنگ یا زنگ اعلان یا زنگ هشدار تان ذخیره کنید. شما حتی می توانید صدای زنده را ضبط کنید و این ویرایشگر MP3 یا موسیقی می تواند بهترین قطعات را از آن ویرایش و ترتیب دهد. پشتیبانی از MP3، WAV، AAC، AMR و اکثر فرمت های دیگر موسیقی. این برنامه همچنین یک ویرایشگر موسیقی یا آهنگ زنگ ساز یا برش آهنگ زنگ و سازنده آهنگ هشدار و اعلان است. پس از کلیپ های زنگ، به راحتی در کتابخانه آهنگ های زنگ (تنضیمات مخصوص به آهنگ زنگ)یافت می شود. و می توانید ویرایش، تغییر نام، پخش، اختصاص داده، و یا حذف عملیات نحوه استفاده از سازنده آهنگ زنگ. انتخاب MP3 یا موسیقی از تلفن همراه خود و یا از ضبط. 2.انتخاب محل (ذخیره) از صوتی که آهنگ برش داده شده. 3. ذخیره به عنوان آهنگ زنگ یا موسیقی یا زنگ هشدار یا اعلان یا آهنگ زنگ اختصاصی یک مخاطب
‏ویژگی‌های جدید:
‏مثلث معکوس به کار موسیقی از تلفن همراه شما. بر روی لیست آهنگ کلیک کنید تا به سرعت وارد رابط برش شوید. دارای یک رابط کاربری مناسب برای تنظیم آهنگ زنگ تماس است. گزینه ای برای حذف (با هشدار تأیید) تن ایجاد شده.
‏مشاهده شکل موج رونده از فایل صوتی در 4 سطح زوم، پشتیبانی زوم پشتیبانی تنظیم شروع و پایان کلیپ های صوتی، با استفاده از یک رابط لمسی اختیاری. - در هر نقطه از موج ضربه بزنید و فایل ساخته شده در پخش موسیقی شروع به پخش در آن موقعیت. گزینه ای برای نام کلیپ برش داده جدید در حالی که آن را ذخیره می کنید. قبل از برش موسیقی و یا اختصاص به یک مخاطب، قابلیت شنود قوی. کلیپ جدید را به عنوان آهنگ زنگ پیش فرض تنظیم کنید یا با استفاده از این ویرایشگر به مخاطبین اختصاص دهید.
‏ از این برش صوتی بدون هزینه استفاده کنید و بهترین آهنگ زنگ را نسبت به آهنگ های قدیمی خود بسازید . هنوز به آهنگ های زنگ بهتر از خود حسادت میکنید؟ دریغ نکنید، اکنون Ringtone Cutter را دانلود کنید، زنگ های زنگ خود را به کار گیرید!
‏سلب مسئولیت: توسعه آهنگ های زنگ برش بر اساس کتابخانه منبع باز با RingDroid. در حالی که پیوسته به Apache License 2.0 است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
* Fixed bugs

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده