استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها صوت و موسیقی
Volume booster Louder sound

Volume booster Louder sound

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۹.۹
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۵/۲۸
تعداد دانلود۴۰۰
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی صوت و موسیقی
سازنده appsRock
‏‏با برنامه جدید رایگان افزایش حجم صدا، حجم های بهتری را تنظیم کنید. تقویت‌کننده صدا «تقویت‌کننده صدای بلند برای بلندگوها» به‌عنوان تقویت‌کننده صدا و تقویت‌کننده صدای هدفون طراحی شده است تا صدا را با افزایش بلندی صدای ویدیو، صدا یا همه اعلان‌ها در اندروید افزایش دهد. با این تقویت‌کننده صدای بلندتر و تقویت‌کننده بلندگو، می‌توانید از عملکرد اکولایزر تقویت‌کننده صدا در حین انجام ویرایش و کارهای دیگر در حباب کوچک شناور برنامه لذت ببرید.

ویدئو معرفی برنامه

‏آیا از فشار دادن گوش‌های خود به دلیل این موضوع خسته شده‌اید. صدای کم؟ آیا دوست دارید از موسیقی و برنامه های اندرویدی مورد علاقه خود بدون وقفه صدا لذت ببرید؟ با استفاده از برنامه تقویت کننده حجم صدا، تلفن خود را به زندگی مهمانی تبدیل کنید؟
‏برنامه جدید تقویت کننده صدا به گونه ای طراحی شده است که زندگی شما را بلندتر و زنده تر کند. تنظیمات باس مفیدی دارد که به افزایش صدا کمک می کند تا بتوانید از صدای بهتری لذت ببرید.
‏تقویت‌کننده صدا برای Android
‏چه برای پیاده‌روی بیرون بروید، چه برای تماشای نمایش‌ها در خانه بمانید و چه برنامه‌ای برای مهمانی با دوستان دارید، برنامه جدید تقویت‌کننده صدا و افزایش صدا تضمین می‌کند که از بهترین‌ها لذت ببرید. تجربه صدا با این برنامه رایگان تقویت کننده صدا با صداهای آهسته خداحافظی کنید و وارد یک صدای بلند جهانی، موسیقی بی پایان و سرگرمی بسیار بیشتر شوید.
‏تقویت کننده هدفون برای شما
‏آیا از صدای کم هدفون خود خسته شده اید؟ نیازی به بیرون رفتن و خرج کردن یک پنی برای خرید هدفون جدید نیست. برنامه تقویت کننده حجم هدفون می تواند صدا را برای شما افزایش دهد تا بتوانید بدون نیاز به خرید یک جفت هدفون دیگر از بهترین تجربه صدا لذت ببرید. به سادگی هدفون خود را به دستگاه متصل کنید، برنامه رایگان تقویت کننده صدا را باز کنید، تنظیمات استاندارد صدا را تنظیم کنید و شروع به لذت بردن از موسیقی با صدای بلند بدون وقفه کنید.
‏تنظیمات سریع و آسان
‏نیازی به وحشت ندارید فقط به دلیل زنگ هشدار شما روی دستگاه شما زنگ نزد با استفاده از این تقویت کننده و تقویت کننده صدا در گوشی خود، انواع مشکلات صدا و تصویر را با حجم کم حل کنید. با استفاده از تنظیمات باس نرم، بین بیس نرم و بیس سخت متناوب کنید و از موسیقی بی پایان با این برنامه جالب لذت ببرید.
‏تنظیم بیس نرم
‏اگر در حین گوش دادن به موسیقی با صدای زیاد، نویز ظاهر شود، می توانید Soft Boost را انتخاب کنید. Soft Boost می‌تواند بوست را ملایم‌تر کند، نویز و تداخل را در حین افزایش صدا در تلفن Android یا رایانه لوحی Android پنهان کند.
‏تقویت‌کننده صدا یا اکولایزر ولوم
‏Loudly همچنین به عنوان یک EQ افزایش صدا عمل می‌کند. با استفاده از کنترل های اکولایزر تقویت کننده صدا، می توانید از کیفیت صدای واضح تری در هر دستگاه اندروید یا بلندگو لذت ببرید. سطوح EQ تقویت‌کننده صدا را تنظیم کنید و از صداهای واضح لذت ببرید!
‏هنگام ویرایش صدا در حباب شناور، وظایف خود را انجام دهید!
‏اکنون می‌توانید تمام وظایف خود را در دستگاه خود بدون چسبیدن به یک برنامه انجام دهید! همانطور که در دستگاه شما نشان داده شده است، تمام وظایف را در تقویت کننده حجم حباب شناور انجام دهید و از آزادی چند کار برای بهترین بهره وری لذت ببرید.
‏ویژگی های Loudly – ​​Louder Volume Amplifier & Speaker Booster
‏• UI/UX برنامه رایگان تقویت کننده صدا ساده و آسان
‏• تقویت کننده صدای جذاب هدفون که حداکثر 100% بلندی صدا را افزایش می دهد
‏• حجم هدفون تقویت کننده برای لذت بردن از موسیقی و صدا با صدای بلند از دستگاه اندرویدی خود
‏• از تنظیمات اعلان برای دسترسی بیشتر به تنظیمات بلندی لذت ببرید
‏• همه در یک برنامه تقویت کننده ولوم EQ و افزایش صدا برای خروجی صدای بهتر
‏• حجم حباب شناور تقویت کننده به شما امکان می دهد از برنامه در دستگاه خود در حین انجام کارهای دیگر استفاده کنید
‏آیا آماده استفاده از یکی از بهترین برنامه های بدون افزایش حجم صدا هستید؟ همین امروز از تقویت کننده صدا و تقویت کننده بلندگوی بلندتر استفاده کنید!

نظرات و امتیاز ها

۱۰ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عبدامجید
٩ خرداد ١٤٠٠

عبدامجید

۰ ۰
Amir
٢١ اردیبهشت ١٤٠٠

very nice 👌

۰ ۰
hsocer55@gmail.com
٢ فروردین ١٤٠٠

عالیه عاشقشم

۰ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده