استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
Karate Fighting Kung Fu Game

Karate Fighting Kung Fu Game

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۴.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۰/۰۸
تعداد دانلود۱۰ هزار
امتیاز۳.۶
تعداد نظرات۳۳
حجم۶۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Mini Sports
‏‏بیایید خود را به عنوان یک استاد کاراته و هنرهای رزمی تصور کنیم که پادشاه نهایی در بازی های مبارزه ای کونگ فو است. این یک هنر رزمی باستانی است که بر پایه دفاع شخصی ساخته شده و از ژاپن و چین سرچشمه می گیرد. سخت ترین و واقعی ترین بازی ضربه زدن را در برابر قهرمانان مبارزه بی چون و چرای جهان انجام دهید. بازی های مبارزه کاراته و آموزش استاد کونگ فو یک برنامه آموزشی واقعی را ارائه می دهد که مخصوص طرفدارانی است که عاشق بازی های اکشن حرفه ای کاراته هستند. بازی‌های رزمی تکواندو و هنرهای رزمی در سراسر جهان بسیار محبوب شده‌اند و تنوع‌های زیادی در مبارزه دارند. این برنامه بازی آموزشی بوکس به شما کمک می کند تا تکواندو را به صورت رایگان از طریق دستگاه اندرویدی دستی خود یاد بگیرید. با این بازی های مبارزه ای کونگ فو، مانند یک استاد کاراته حرفه ای، انواع درس های دفاع شخصی را یاد خواهید گرفت. یک ستاره مبارزات برول کاراته باشید و برنده شوید.
‏ با رقبای خود روبرو شوید و استاد کاراته حرفه ای باشید:
‏شکست در بازی های مبارزه ای کونگ فو به شما فرصت مبارزه با حریفان برای بازیابی آخرین مهارت های رزمی خود در نبرد. بازی اکشن مبارزه ای کونگ فو را با یک سفر کلاسیک شروع کنید که در آن مهارت های مبارزه هنرهای رزمی خود را نشان خواهید داد و در آخرین نبرد به پیروزی فوق العاده ای دست خواهید یافت.
‏ تاکتیک هایی برای تبدیل شدن به یک مبارز واقعی کونگ فو:
‏در بازی‌های مبارزه واقعی کاراته و بازی آموزش استاد کونگ فو، تکنیک‌های انسداد زیادی برای دفاع از خود در برابر حملات دشمن وجود دارد. حریفان شما از سبک های مختلف تمرینی برای نشان دادن مهارت های تمرینی سطح بالای خود استفاده می کنند تا با قدرت مبارزه با کونگ فو سبک پنجه ببر بر همه حریفان غلبه کنند. بازی فوق سامورایی می تواند منجر به مبارزات مرگبار شود. در این بازی های اکشن مبارزه ای کاراته مراقب هر حرکت دشمن خود باشید که علیه شماست. به موقع تصمیم بگیرید، با مشت و لگد به دشمن حمله کنید و با استفاده از دقت و سرعت در اقدامات خود، حمله دشمن را مسدود کنید. نبرد نزاع و جدال هنرهای رزمی مانند یک جنگ جنگی بی نهایت کاراته است. سرعت کلید پیروزی در نبرد تن به تن است. پا به پا در برابر 30+ جنگنده شهری استخوان خرد کن. همه مبارزان حریف را هوشمندانه شکست دهید و آنها را در این نبرد واقعی بازی های مبارزاتی کونگ فو به شدت شکست دهید. به ازای هر پیروزی در مقابل حریف امتیاز بگیرید، با رقبای قدرتمند مبارزه کنید و مهارت های تمرینی کاراته خود را ارتقا دهید تا یک رتبه در سطح بالایی کسب کنید. انیمیشن پیشرفته و گرافیک سه بعدی خیره کننده، تجربه واقعی مبارزه کاراته را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که کنترل های لمسی بصری را در اختیار شما قرار می دهد. با این برنامه بازی کاراته را برای همه سطوح و به صورت رایگان به راحتی یاد بگیرید.
‏ بازی های آفلاین مبارزه با کاراته و ویژگی های مبارزه واقعی کونگ فو:
‏• آموزش مبارزه کاراته در تمرین حالتی برای آزمایش مهارت‌های مبارزه حرفه‌ای خود
‏• نزاع کاراته آموزش دیده با سبک‌های ببر کونگ فو را انتخاب کنید
‏• با شکست دادن اسطوره‌های مسابقات کینگ فایتر ارتقا پیدا کنید
‏• در مسابقات مبارزاتی کونگ فو پیروز شوید و امتیازهای پاداش بگیرید تا قفل مسابقه بعدی را باز کنید
‏• نبرد با سخت ترین مبارزان برای برنده شدن در مسابقات جهانی کاراته
‏• مسابقات کاراته حرفه ای با جوایز بزرگ
‏• موسیقی پس زمینه و جلوه های صوتی انرژی شما را در رینگ کاراته افزایش می دهد
‏‏ویژگی های بازی Karate Fighting: Kung Fu:

‏در حالت تمرین کاراته را بیاموزید تا مهارت های رزمی حرفه ای خود را آزمایش کنید
‏کاراته مبارز آموزش دیده با سبک های مبارزه ببر کونگ فو را انتخاب کنید
‏با شکست دادن اسطوره های مسابقات کینگ فایتر ارتقا پیدا کنید< br>در مسابقات کاراته برنده شوید و برای باز کردن قفل مسابقه بعدی امتیازهای پاداش دریافت کنید
‏نبرد با سخت ترین مبارزان برای برنده شدن در مسابقات جهانی کاراته
‏مسابقات کاراته حرفه ای کونگ فو کینگ با جوایز بزرگ

نظرات و امتیاز ها

۳۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🔥🏴‍☠️🇵🇹رونالدو
٦ بهمن ١٤٠١

بازی چرت هست اصلن شکل عکس هاش نیست

۵ ۳
خوب
٣ مهر ١٤٠١

خوب اما زود دست اول تموم میشد

۱۹ ۵
علی اصغر قربانی
پریروز

خیلی خوب است

۰ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده