استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
Offline Maps, GPS Directions

Offline Maps, GPS Directions

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۳
تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۱
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده AppStar Studios
‏‏نقشه‌های آفلاین پیمایش GPS را با دستورالعمل‌های رانندگی و هشدارهای ترافیک در زمان واقعی ارائه می‌دهد.
‏بهترین برنامه نقشه آفلاین با ناوبری GPS، مسیرهای رانندگی و ناوبری صوتی. هم نقشه های آفلاین و هم نقشه های زنده را ارائه می دهد

ویدئو معرفی برنامه

‏نقشه های آفلاین، GPS، برنامه مسیرهای رانندگی یک برنامه ناوبری رایگان است که در بیش از 160 کشور بدون اینترنت کار می کند. این برنامه برای مسافرانی مناسب است که پوشش داده سلولی محدودی با حداقل مصرف باتری دارند. کاربران می‌توانند نقشه‌های آفلاین را با پیشنهادهای مسیر دقیق دانلود کنند. این بهترین برنامه مسیریابی GPS است که هم در نقشه‌های آفلاین و هم در حالت نقشه‌های زنده کار می‌کند.
‏پیمایش صوتی امکان استفاده بدون دست از نقشه‌های آفلاین تلفن همراه را فراهم می‌کند. با Turn by Turn Navigation با پشتیبانی زبان محلی شما. این ویژگی های ناوبری GPS را هم در حالت آفلاین و هم حالت زنده ارائه می دهد. این بهترین برنامه نقشه با GPS رایگان و ویژگی های ناوبری رایگان است.
‏ناوبری رایگان GPS همه نوع مسیرهایی را که برای ناوبری خودرو، ناوبری دوچرخه، ناوبری عابر پیاده مناسب هستند، ارائه می‌کند. شیوه های حمل و نقل عمومی و ترانزیت هنگامی که در مسیر کاربر تاخیر وجود دارد، این برنامه بهترین مسیرهای جایگزین را به مقصد از طریق هشدارهای ترافیکی بلادرنگ پیشنهاد می کند. راهنمای پیاده‌روی ویژگی مهمی است که مسیرهای پیاده‌رو را قدم به قدم راهنمایی می‌کند و بهترین مسیرها و مسیرهای جایگزین را پیشنهاد می‌کند. این برنامه نقشه‌های حمل‌ونقل عمومی مختلفی را پیشنهاد می‌کند.
‏نقشه‌های آفلاین، GPS، برنامه مسیرهای رانندگی به شما در ردیاب موقعیت مکانی آفلاین کمک می‌کند. > و برنامه ریز مسیر آفلاین. این برنامه برای ترسیم کوتاه ترین مسیر بر روی نقشه و یافتن نزدیکترین مکان عمومی بدون کمک اینترنت بسیار مفید است.
‏این برنامه به شما کمک می کند گزارش های آب و هوای زنده را در مکان فعلی خود پیدا کنید. با استفاده از نقشه های آب و هوا می توانید پیش بینی آب و هوا را به صورت زنده جستجو کنید. شما می توانید به هر مکانی در نقشه های سه بعدی دسترسی داشته باشید و آنها را تجسم کنید. همچنین می توانید به نقشه های نمای خیابان و نقشه های نمای ماهواره ای دسترسی داشته باشید.
‏این برنامه مختصات GPS دقیقی را ارائه می دهد که می تواند به مکان نقشه ترجمه شود. دارای جهت‌های صوتی و پیمایش صوتی برای جلوگیری از ترافیک با پیشنهاد بهترین مسیرهای جایگزین. بنابراین، شما می توانید این برنامه جهت رانندگی آفلاین را با دوستان خود بدون هیچ تردیدی به اشتراک بگذارید.
‏میلیون‌ها مکان جالب را به‌صورت آفلاین با استفاده از مکان‌های نزدیک پیدا کنید. در نقشه های آفلاین ایالات متحده جستجو کنید و جهان را بر روی نقشه به صورت آفلاین به کاوش بپردازید، دسته بندی های مختلف به عنوان مثال. هتل ها، میخانه ها، رستوران ها، کافه ها، جاذبه های گردشگری، بانک ها، پمپ بنزین، فرودگاه ها، دستگاه های خودپرداز و حمل و نقل عمومی (مترو، اتوبوس و غیره). با استفاده از این برنامه نقشه‌های ناوبری GPS، می‌توانید به میلیون‌ها مکان به‌صورت آفلاین دسترسی داشته باشید.
‏از طریق برنامه نقشه‌های آفلاین، می‌توانید نقشه‌های سه بعدی، نقاط دیدنی سه بعدی، مسیرهای آفلاین، پیمایش آفلاین، را کاوش کنید. >نمای خیابان، مکان‌های نزدیک، نقشه‌های آفلاین و نقشه‌های خیابان. این بهترین برنامه نقشه است. نقشه های رایگان آفلاین نامحدود را دانلود کنید تا در صورت عدم اتصال به اینترنت به آنها دسترسی داشته باشید. دارای قطب نمای دیجیتال برای یافتن مسیرها. می توانید از Digital Compass در حالت آفلاین و زنده استفاده کنید.
‏ویژگی‌ها:
‏☆ نقشه‌های آفلاین با جستجو، یافتن مسیر، ناوبری
‏☆ جستجوی میلیون‌ها مورد جالب مکان‌ها آفلاین با استفاده از مکان‌های نزدیک.
‏☆ پیمایش عابر پیاده با مسیرهای پیاده‌روی و جاذبه‌های گردشگری
‏☆ مسیریابی آفلاین با موقعیت مکانی آفلاین GPS
‏☆ هشدارهای ترافیک، گزارش‌های هواشناسی روزانه
‏☆ باز کردن نقشه‌های خیابان آفلاین در حین حمل‌ونقل عمومی
‏☆ پیمایش صوتی با ناوبری رایگان GPS
‏☆ به روز رسانی نقشه های رایگان برای مادام العمر
‏☆ هدایت صوتی GPS، ناوبری GPS با جهت های دقیق آفلاین
‏☆ جستجوی نزدیکترین مکان های عمومی با ناوبری GPS برای رانندگی
‏ جهت ها
‏☆ ذخیره خود سابقه سفر در برنامه نقشه های آفلاین به صورت رایگان
‏☆ با نقشه های آفلاین رایگان در هزینه های رومینگ صرفه جویی کنید
‏☆ یافتن مسیر هنگام رانندگی در برنامه آفلاین GPS

نظرات و امتیاز ها

۱۱ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سید عباس ساداتیان جویباری
٢ مهر ١٤٠١

دشمن دانا خله مه بدرد بخرده

۰ ۰
سر عمرووو
٢٦ دی ١٤٠١

ممنون .توضیحات کارایی

۰ ۰
ابوالفضل لطفی
٨ دی ١٣٩٩

عااالیه

۲ ۰

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده