استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها سیر و سفر
GPS, Maps, Voice Navigation &

GPS, Maps, Voice Navigation &

نصب در حال دریافت
نسخه۱۱.۸۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۱
تعداد دانلود۱۵ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۰۹
حجم۲۰۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده AppStar Studios
‏‏با استفاده از برنامه GPS، Maps، Voice Navigation و Directions کوتاه‌ترین مسیرها و مسیرها را به هر مقصدی در جهان پیدا کنید.
‏دستیابی سریع و آسان به مقصد مورد نظر هرگز آسان نیست. بدون دستورالعمل های رانندگی مناسب، گم شدن در شهر می تواند بسیار آسان باشد، به همین دلیل است که برنامه GPS، Maps، Voice Navigation و Directions برای کمک به شما اینجاست. این برنامه نقشه‌های زنده، ناوبری صوتی، هشدارهای ترافیک، دستورالعمل‌های دقیق رانندگی مورد نیاز برای رسیدن به مقصد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویدئو معرفی برنامه

‏دستورالعمل‌های جامع رانندگی، ناوبری صوتی:
‏اگر می‌خواهید از GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها در حین رانندگی شما کاملاً می توانید این کار را انجام دهید. با استفاده از ویژگی GPS Voice Navigation می توانید دستورالعمل های رانندگی را با دستورات صوتی ساده دریافت کنید. ناوبری صوتی به شما کمک می کند تا با دستورات صوتی ساده، کوتاه ترین مسیرهای رانندگی را پیدا کنید.
‏پیمایش GPS:
‏با GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها می‌توانید به راحتی ببینید که در کجا قرار دارید و چگونه به مکان مورد نظر خود با استفاده از ناوبری GPS روی نقشه برسید. نقشه پیمایش نمای خیابان زنده به شما کمک می کند تا نمای خیابان را پیدا کنید تا مکان فعلی خود را به راحتی درک کنید. نمای ماهواره‌ای زمین برای کاوش مکان‌های معروف جدید و ترسیم مسیرها روی نقشه با اطلاعات سفر، ایمن‌ترین و سریع‌ترین مسیر بهترین است. نقشه حمل و نقل GPS در زمان واقعی بهترین کمک سفر، ناوبری رایگان و نقشه های مسیر GPS است.
‏هشدارهای ترافیک: شرایط ترافیک را بیاموزید.
‏قبل از اینکه مکان فعلی خود را ترک کنید، بهتر است ترافیک اطراف خود را درک کنید تا بتوانید در کوتاه ترین مسیر به موقع به مقصد برسید. هشدارهای ترافیک به شما کمک می‌کند تا شرایط ترافیکی زنده در اطراف مکان فعلی‌تان را درک کنید.
‏نزدیک مکان‌ها:
‏با کمک GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و برنامه مسیرها، می‌توانید مکان‌های همسایه مختلفی را در نقشه کاوش کنید. هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، میخانه ها، باشگاه ها، ایستگاه های سوخت، فرودگاه ها، حمل و نقل عمومی، مدارس، تئاترها، معابد، کلیسا و بسیاری دیگر. همچنین می‌توانید مکان همسایه و نظرات، رتبه‌بندی کاربران و جزئیات مکان آن‌ها را ببینید.
‏سابقه سفر یا سابقه موقعیت مکانی تلفن همراه:
‏با کمک GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها، همچنین می‌توانید سابقه سفر و موقعیت مکانی تلفن همراه خود را مشاهده کنید. تاریخچه به صورت منظم می‌توانید ببینید چه مکانی را کاوش کرده‌اید.
‏قطب‌نمای دیجیتال:
‏قطب‌نمای دیجیتالی را می‌توانید در نقشه‌ها، دوربین و نقشه‌های ماهواره‌ای خود مشاهده کنید تا دید واضحی در جهت‌های GPS داشته باشید.
‏نقشه‌های سه‌بعدی زنده:
‏GPS، نقشه‌ها، پیمایش صوتی و مسیرها، نقشه‌های سه‌بعدی خیره‌کننده و نقشه‌های زنده را با استفاده از نقشه‌ها به شما ارائه می‌دهند که می‌توانید فوراً آن را ببینید. نقشه‌های سه‌بعدی به شما کمک می‌کند مکان دقیق خود را در اطراف مکان نزدیک خود ردیابی کنید تا بتوانید موقعیت فعلی خود را در نقشه‌های سه بعدی با دقت دقیق ردیابی کنید. نقشه های سه بعدی همیشه یک گزینه عالی برای مشاهده هر مکان در نمای سه بعدی است.
‏نمای خیابان:
‏از آنجایی که برنامه GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و مسیرها به شما امکان دسترسی به نقشه‌ها را می‌دهد، می‌توانید نمای خیابان را نیز ببینید. به این ترتیب می توانید قبل از بازدید از منطقه محلی خود با آن ارتباط برقرار کنید. شما نسبت به آن مکان احساس می کنید و می توانید به آن دسترسی داشته باشید و همچنین از دیدن آن لذت ببرید. نمای خیابان زمانی شگفت‌انگیز است که می‌خواهید مکان‌های بازدید نشده را مستقیماً از تلفن خود ببینید.
‏موقعیت مکانی خود را به اشتراک بگذارید
‏چه برای اهداف ایمنی باشد چه نباشید، می‌توانید به راحتی موقعیت مکانی خود را با استفاده از GPS، Maps، با دیگران به اشتراک بگذارید. برنامه ناوبری صوتی و مسیرها. به این ترتیب مردم می دانند کجا هستید و در سریع ترین زمان ممکن به سراغ شما می آیند.
‏ویژگی ها:
‏* ناوبری GPS
‏* ناوبری صوتی
‏* مسیرهای رانندگی
‏* زنده نقشه‌ها
‏* قطب‌نما دیجیتال
‏* هشدارهای ترافیک
‏* نمای خیابان، نقشه‌های سه بعدی.
‏* نزدیک به مکان‌ها.
‏با کمک GPS، نقشه‌ها، ناوبری صوتی و برنامه مسیرها شما در نهایت مسیرها و مسیرها را در هر شهری پیدا کنید. دیگر گم نخواهید شد، زیرا GPS، Maps، Voice Navigation و Directions دارای نقشه های زنده، نقشه های سه بعدی و مسیرهایی به هر مکانی است.
‏ما را دنبال کنید:
‏https://twitter.com /AppstudiosGps
‏https://www.facebook.com/gps.appstudios/
‏https://in.pinterest.com/gpsappstudios/
‏https://www.instagram.com/gpsmaps.appstudios /
‏‏یادداشت‌های انتشار خود را برای af اینجا وارد یا جای‌گذاری کنید

نظرات و امتیاز ها

۲۰۹ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مصطفی
١٢ مرداد ١٤٠١

بسیار بسیار مزخرف. یک هفته طول می کشه لوکیشن رو پیدا بکنه.

۲ ۴
مظفر احقری
٣٠ خرداد ١٤٠١

بدون صدای اعلاناته وساکته که خیلی مشکله لطفا رفع عیب شود

۴ ۱
ehsan.saeedi.
١٣ مرداد ١٤٠١

این فقط آدمو اوسکول مبکنه که بعدم اصلا بالا نمیاد نقشه هم که اصلا ایران نیست گذاشتین مارو سره کار یا خودتون خونتون اونجاست اصلا؟

۴ ۲

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده