استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۱.۳.۱۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۴/۰۳
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۳.۲
تعداد نظرات۹۸
حجم۷۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Red car Games
‏‏آیا می خواهید به قله دنیای جنایتکاران صعود کنید؟ تبدیل به یک گانگستر بزرگ شوید!
‏▶️ از بازی های Grand Criminal Cheats استفاده کنید و بهترین ها را در یک دنیای باز بزرگ به دست آورید!
‏این شهر بزرگ پر از چراغ ها و تفریحات شبانه است. خیابان‌های آن گانگسترها و پلیس‌های فاسد، دزدان و راهزنان را به وجد می‌آورد و جذب می‌کند. زندگی یک دقیقه متوقف نمی شود. دنیای باز بزرگی در انتظار شماست.
‏ماشین ها را بدزدید و پلیس ها را تعقیب کنید. در درگیری های خیابانی شرکت کنید و ماموریت های ویژه را انجام دهید. داستان را کامل کنید و همه کارها را انجام دهید.
‏▶️ آیا می خواهید فرصتی برای استفاده از بازی Grand Criminal Cheats برای ایجاد سلاح ها و ماشین های منحصر به فرد داشته باشید؟
‏داستان را تا حد امکان کارآمد بازی کنید. از کارت ها و مدهای ویژه استفاده کنید. نکات ما به شما کمک می کند تا از بازی و دنیای باز عظیم آن بیشترین بهره را ببرید.
‏در ترکیبی از امکانات بازی کنید. دزدی و کشتن از قوی ترین سلاح خود استفاده کنید. باندهای گانگستری با شما مقابله خواهند کرد، اما شما یک بازیکن بزرگ خواهید شد! پلیس ها نمی توانند با شما مقابله کنند. این نبردها با حداکثر مزیت برنده خواهند شد.

نظرات و امتیاز ها

۹۸ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Game List
١ شهریور ١٤٠٢

‏✓ همه چیز درباره GTA SA ‏✗ هیچی ‏✗ از راز های بازی هم میزاشت بهتر میشد الان من نمیدونم فازتون چیه این بازی نیس روی خود برنامه نوشته چیت یا همون کد های تقلب اگه بازی بود نمی نوشت کد های تقلب وقتی چیزی رو نمیدونید الکی نظر ندید

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر کلود 🗿 (کاراکتر gta 3)
١ مرداد ١٤٠٢

دوستان این فقط برنامه چیت هس و نگید کوپ عکس نیس

میپسندم۴ نمیپسندم۲
عکس کاربر Hosan
٥ تیر ١٤٠٢

‏✗ چطوری پلی میشه یکی بمن بگه

میپسندم۳۴ نمیپسندم۱۸

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده