استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی کودک
روبی ویتا

روبی ویتا

روبی رو برنامه ریزی کن

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۱۲/۱۲
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۲۲
حجم۱۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده آزمایشگاه ابر
‏‏آموزش برنامه نویسی برای کودکان؛ با یه رباتی که عاشق دستور گرفتنه: روبی!
‏به روبی کمک کن به مقصدش برسه !
‏برای اولین بار در ایران! با روبی ویتا به راحتی تفکر الگوریتمی را بیاموزید و تمرین کنید!!
‏‏‏اگر قصد ورود به برنامه‌نویسی را دارید و یا یک مدرس هستید و قصد دارید برنامه‌نویسی را به افراد با سنین مختلف یاد دهید، باید بدانید که قبل از ورود به کدنویسی باید مدتی ذهن خود را پرورش دهید تا الگوریتمیک شود.

ویدئو معرفی بازی

‏‏برای اینکه ذهن خود را الگوریتمیک کنید، راه‌های مختلفی وجود دارد. ذهن الگوریتمیک داشتن یعنی درگیر شدن با مسائل ریاضی؛ اما یکی دیگر از راه‌ها که شاید آن خشکی ریاضی را نداشته باشد، بازی کردن است!
‏‏روبی-ویتا یک بازی فوق‌العاده برای الگوریتمیک کردن ذهن کاربران و آماده کردن آن‌ها برای ورود به برنامه‌نویسی است.
‏‏ویتا در سه مرحله و مجموعاً در ۱۸ سطح تلاش می‌کند مفاهیمی مانند عبارت دستوری (Statement)، تابع (Function)، حلقه‌ها (Loops) و عبارات شرطی (if..else) را با بازی به کاربر آموزش دهد.
‏‏در روبی ویتا، کاربر فقط کافی‌ست دستورات را متناسب با اتاق و محل قرار گرفتن روبی از سمت راست به خط زمان (در پایین صفحه) بکشد و سپس برنامه را اجرا کند تا روبی دستورات را یک به یک اجرا کند.
‏روبی ویتا به یکی از ابزارهای مهم در آموزش برنامه‌نویسی (به ویژه در جلسات اول دوره‌ها که الگوریتم و مبانی برنامه‌نویسی تدریس می‌شود) تبدیل خواهد شد.
‏امیدواریم نوجوانان و جوانان ایرانی و هر آنکه بخواهد برنامه‌نویسی را یاد بگیرد، با خاطره خوشی که از ویتا کسب خواهد کرد، به برنامه‌نویسی علاقه‌مندتر گردد.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی