استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
پاپایو

پاپایو

هم کلاس، هم بازی

نسخه۳.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۳/۰۱
تعداد دانلود۴۰۰ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱,۵۲۱
حجم۹۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی کودک
سازنده الکا گیمز

آموزش و یادگیری کودکان از طریق بازی و سرگرمی

بازی و سرگرمی یکی از روش های موثر در امر آموزش و یادگیری کودکان محسوب می شوند که موجب شکوفایی استعدادها و توانایی های آنان خواهند شد. کودکان امروزی بسیار باهوش هستند و به همین دلیل باید در سنین پایین برخی موضوعات و مباحث مهم همچون ریاضی، زبان انگلیسی، مهارت های ارتباطی، خواندن، نوشتن و غیره را آموزش ببینند. بچه های نسل جدید علاقه زیادی به گوشی، دنیای مجازی و بازی های کامپیوتری دارند و کار با آنها را به سرعت یاد می گیرند. از این رو والدین باید فرآیند آموزش فرزندان خود را به صورت نامحسوس و با استفاده از اپلیکیشن های مفید آغاز کنند. 

ویدئو معرفی بازی

یکی از این نرم افزارهای کاربردی و مفید برنامه «پاپایو - Papayo» نام دارد که یک پلتفرم اختصاصی برای آموزش و یادگیری کودکان بوده و در قالب بازی و سرگرمی، مهارت های مختلف و مباحث علمی را به آنها آموزش می دهد. یک کلاس درس جذاب و سرگرم کننده که به رشد و شکوفایی کودکان شما کمک کرده و آنها را ساعت ها مشغول انجام فعالیت های مفید می کند. 
با استفاده از پاپایو کودک شما پیش از ورود به مدرسه، مهارت های بسیاری از جمله خواندن و نوشتن، محاسبات اولیه ریاضی، مهارتهای برقراری ارتباط و غیره را آموزش می بیند و از همسن و سالان خود چندین قدم جلوتر خواهد بود. این اپ رابط کاربری رنگارنگ و جذابی دارد که توجه کودکان را به خود جلب می کند و کار با آن را برایشان لذت بخش و مهیج می سازد. 
شما می توانید اپلیکیشن کاربردی Papayo را برای گوشی اندروید خود به صورت مستقیم و کاملا رایگان از مایکت دانلود و نصب نمایید و با استفاده از آن استعدادها و توانایی های کودک خود را شناسایی کنید. 
 

معرفی برنامه پاپایو

همانطور که اشاره کردیم papayo یک پلتفرم آموزشی اختصاصی برای کودکان بین 3 الی 6 سال است که در قالب بازی، سرگرمی و نمایش فیلم های کارتونی موضوعات علمی و همچنین مهارت های اجتماعی و ارتباطی را به آنها آموزش می دهد. این اپ در واقع دارای بازیهای متنوع زیادی است که هر بازی یک مهارت و یا نکته علمی را به کودک شما آموزش می دهد و روشی بسیار کارآمد و مفید در جهت یادگیری این گروه سنی محسوب می شود. 
بازیها و فیلم های مختلف پاپایو به آموزش مواردی همچون حروف الفبا، آشنایی با اعضای بدن، حیوانات، رنگ ها، اشکال هندسی، اعداد و محاسبات اولیه ریاضی، خواندن ساعت، درک معانی کلمات و موارد این چنینی می پردازند و کودک با دیدن هر ویدیو و یا انجام هر بازی یک نکته و یا مهارت جدید را فرا می گیرد. 
 

پرداختن به موضوعات روانشناسی و مهارت های ارتباطی

نرم افزار پاپایو تنها به منظور آموزش موضوعات علمی ساخته نشده است و بخشی از تمرکز خود را بر مباحث روانشناسی مربوط به شکل گیری شخصیت کودکان معطوف کرده است. یعنی این اپ در قالب بازی سعی دارد برخی مهارت های ارتباطی و روانشناختی مهم از جمله نه گفتن، مستقل بودن، خودباوری، اعتماد به نفس، کنترل هیجانات، توانایی تصمیم گیری، خلاقیت و غیره را به کودک شما آموزش دهد تا این مهارتهای ضروری را در سنین پایین بیاموزد و شخصیتش به صورت صحیح شکل بگیرد.
بنابراین اگر می خواهید کودکانتان در قالب بازی، سرگرمی و تماشای فیلم برخی از موضوعات و مهارتهای مهم را در سنین پایین فرا بگیرند حتما برنامه Papayo را از مایکت برای آنها دانلود و نصب نمایید.
‏‏- بهبود رابط کاربری
‏- بهبود اسپلش بازی
‏- بهبود کلی بازی
‏- رفع برخی ایرادات

نظرات و امتیاز ها

۱,۵۲۱ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر احسان حسن شاهی
دیروز

وارد نمیشه چرا درستش کنین لطفا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نیلا
٢٦ بهمن ١٤٠٢

✖پولیه ✖بیشتر مرحله هاش قفله یک ستاره هم براش زیاده

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر نیلوفر
٢٢ بهمن ١٤٠٢

‏✓ خوب نیست خیلی بازی بعدی نظر ات دروغ اینترنت روشنه میکه به اینترنت متصل شوید یک ستاره هم زیاد

میپسندم۴ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط