خانه برنامه سرگرمی
امضاء شناسی

امضاء شناسی

هوش مصنوعی

تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۱۲۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده امیرحسین بختیاری
‏‏میدونستی از طریق امضاء آدم ها، میتونی شخصیت اونهارو بشناسی؟!!
‏آدم شناسی با طعم هوش مصنوعی: امضاء بزن، عکس بگیر، ارسال کن.
‏امضای هرکس نشان دهنده ویژگی های پنهانی اوست. کاراکترهای نوشته شده هویت پنهان شخص را نمایان می سازد. دستنوشته به هر شکل و فرم (دستخط، امضا، ترسیم اشکال و خطوط، رسم علائم، ...) اثری فردی است که ویژگیهای فیزیکی، روحی-روانی و هویت را نمایان می کند.
‏اگر امضای فرد با متن نوشتارش شبیه باشد ، می توان نتیجه گرفت که بین شخصیت نویسنده در خلوت، با آنچه که در کار و اجتماع هست، تفاوتی وجود ندارد. اما اگر این اختلاف واضح و آشکار باشد، برای او باید شخصیتی دوگانه در نظر گرفت!
‏امضاء شناسی، اولین اپلیکیشن هوش مصنوعی در روانشناسی و تحلیل امضای افراد می باشد. الگوریتم ها و تکنیک های نوشته شده ریاضی در این برنامه باعث می شود تا امضاء افراد را از لحاظ: منطقی بودن، صداقت، لجبازی، غرور، احساسی، مرموزی، عصبی، مهربان، برونگرایی و درونگرایی راستی آزمایی کنید و به شما نشان دهد.
‏ساخت اپلیکیشن امضاء شناسی به مدت 9 ماه به طول انجامید لذا خواهشمندیم برای حمایت از این ایده خلاقانه و نو آن را به اطرافیان خود معرفی نمایید و با نظرات و امتیازات خود، ما را برای هرچه بهتر شدن این اپلیکیشن یاری کنید.
‏‏• راه ارتباطی:
‏‏ایمیل: amir.bakhtiiarii@gmail.comوبسایت: amirhoseinbakhtiari.ir
‏‏کلمات کلیدی :
‏‏امضاءشناسی, امضاء, هوش مصنوعی, ریاضی, روانشناسی, روانشناختی، امضاء شناسی، شخصیت شناسی
‏‏• بهینه سازی الگوریتم های برنامه
‏• کاهش حجم برنامه
‏• زیباترین امضاء های تاریخ و کاربران
‏• بالا بردن دقت هوش مصنوعی در روانشناسی  امضاء ها
‏• بهبود موارد ظاهری و فنی
‏• اضافه شدن فرم قوانین و حریم خصوصی کاربران
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟