استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
امضای شخصی(پیشرفته)

امضای شخصی(پیشرفته)

نصب در حال دریافت
نسخه۷.۰.۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۲/۱۱
تعداد دانلود۲۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده مهرداد90
‏‏امضای خود را بکشید و آن را به روش های مختلف سفارشی کنید
‏آیا می خواهید امضای خود را ایجاد کنید؟ آیا می خواهید امضای خود را به روشی بسیار جالب و شگفت انگیز بنویسید؟ برنامه امضا شخصی فقط برای این منظور توسعه یافته است. با استفاده از امضا شخصی، می توانید به راحتی امضای خود را ایجاد کنید و به راحتی می توانید آن را مطابق با سلیقه خود شخصی سازی کنید و آن امضا را در دستگاه خود ذخیره کنید.
‏می‌توانید از امضایی که در اپلیکیشن امضا شخصی ایجاد کرده‌اید، در هر مکانی که می‌خواهید و هر چند بار که بخواهید بدون هیچ گونه پیچیدگی یا محدودیتی استفاده کنید. می توانید از حالت دستی و همچنین حالت خودکار برای ایجاد امضای خود استفاده کنید.
‏می توانید امضای خود را ایجاد کرده و آن را با لیست بزرگی از فونت های مختلف موجود سفارشی کنید. بهترین فونت را برای امضای خود انتخاب کنید و آن را ذخیره کنید. این برنامه همچنین امضاهای مختلف نام شما را به صورت خودکار پیشنهاد می کند. شما فقط باید نام خود را وارد کنید و به طور خودکار امضاهای مختلفی از نام وارد شده شما را پیشنهاد می کند و می توانید یکی را که بیشتر دوست دارید انتخاب کنید.
‏کارکرد:
‏ این برنامه به شما امکان می دهد امضای سفارشی خود را به راحتی ایجاد کنید.
‏می توانید فونت امضای خود را با لیست بزرگی از فونت های موجود تغییر دهید. شما می توانید یکی را که دوست دارید برای امضای خود انتخاب کنید.
‏همچنین می توانید ضخامت قلم را برای نوشتن امضا تنظیم کنید. به راحتی ضخامت قلم را از کوچک به بزرگ یا برعکس تنظیم کنید.
‏ همچنین به شما امکان می دهد رنگ قلم را برای نوشتن امضا تغییر دهید. شما می توانید هر رنگی از قلم خود را از رنگ های بسیار متنوع تنظیم کنید و امضای خود را با استفاده از آن رنگ خاص بنویسید.
‏همچنین می توانید رنگ پس زمینه امضای خود را تغییر دهید. اکنون، رنگ پس‌زمینه را از بین رنگ‌های مختلف تنظیم کنید. پس زمینه چند رنگ گرادیان نیز موجود است. همچنین نمونه ای از چگونگی ظاهر پس زمینه را نشان می دهد.
‏می توانید هر تصویری از گالری خود را به عنوان تصویر پس زمینه امضای خود تنظیم کنید و امضا را به راحتی تنظیم کنید.
‏همچنین می توانید اندازه امضای خود را با استفاده از خط کش یا با بزرگنمایی و کوچکنمایی به راحتی تنظیم کنید.
‏همچنین می توانید امضای نوشتاری خود را مطابق با انتخاب خود برای تنظیم زاویه امضا بچرخانید.
‏به راحتی می توانید امضای نوشته شده خود را به هر مکانی از صفحه نمایش تلفن همراه خود بکشید و منتقل کنید.
‏فراهم می کند که گزینه ای برای ذخیره امضای شما فراهم می کند. شما به راحتی می توانید امضای خود را در حافظه دستگاه ذخیره کنید.
‏می توانید مجموعه ای از امضاهای قبلی خود را ایجاد کنید. شما می توانید امضاهای قبلاً کشیده شده از آن مجموعه خاص را در هر زمان مشاهده کنید.
‏همچنین می توانید امضای خود را با دوستان یا خانواده خود به اشتراک بگذارید. امضای خود را در هر پلتفرم رسانه اجتماعی با گزینه اشتراک گذاری به اشتراک بگذارید.
‏می توانید امضای خود را در فرمت png و pdf صادر کنید. امضای خود را با توجه به انتخاب خود به فرمت تصویر یا سند صادر کنید.
‏شما می توانید امضای خود را در هر زمان با نمای فوری مشاهده کنید.
‏• هر زمانی که بخواهید به راحتی امضاهای ترسیم شده قبلی خود را حذف کنید.
‏• نحوه استفاده:
‏• «برنامه امضا شخصی» را باز کنید.
‏• برای رسم امضا روی 'حالت خودکار' یا 'حالت دستی' کلیک کنید.
‏• برنامه امضاهای مختلفی را در 'حالت خودکار' به شما پیشنهاد می دهد و می توانید از بین آنها انتخاب کنید یا می توانید با استفاده از 'حالت دستی' امضا را مطابق با انتخاب خود ترسیم و سفارشی کنید.
‏• پس از ترسیم و ویرایش امضا، می توانید امضا را برای استفاده های بعدی ذخیره کرده یا به راحتی آن را به حافظه دستگاه صادر کنید.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده