خانه بازی خانوادگی
جرات حقیقت مدرن (جرعت شجاعت)

جرات حقیقت مدرن (جرعت شجاعت)

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی خانوادگی
تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۴.۱۴
تعداد نظرات۱۲۰
سازنده آساره
نسخه۱.۰
حجم۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۳/۲۱
‏‏بازی جرات حقیقت مدرن (جرعت شجاعت) - بازی جرعت حقیقت هیجانی - جرعت حقیقت آنلاین - جرعت حقیقت مدرن

‏لذت با هم بودن و با هم خندیدن را با بازی جرأت یا حقیقت مدرن تجربه کنید! بازی دورهمی و خانوادگی جرعت حقیقت بسیار هیجانی و جذاب می باشد. در ادامه توضیحات را مطالعه کنید.
‏ویژگی های بازی جرات یا حقیقت مدرن:
‏بازی جرعت حقیقت از گرافیک و محیط کاربری زیبا برخوردار است.
‏بازی جرعت یا حقیقت مدرن شامل سوالات و درخواست های ناب و جذاب آماده برای بخش حقیقت و جرأت می باشد.
‏امکان اضافه کردن سوالات و درخواست های شما برای بازی جرعت حقیقت وجود دارد.
‏در این بازی امکان مدیریت نمایش سوالات و درخواست ها کاملا ساده وجود دارد.
‏المان های زیبای بطری به کار رفته در بازی جرات حقیقت بر جذابیت این بازی افزوده است. با ویژگی های متفاوت چرخش برای هر بطری، این بازی را جذاب تر کرده است!!
‏در بازی جرات حقیقت مدرن چرخش بطری ها کاملا اتفاقی و به صورت رندم صورت میگیرد.
‏در این بازی امکان مشاهده آرشیو سوالات حقیقت و درخواست های جرأت وجود دارد.

‏روش بازی جرات یا حقیقت مدرن:

‏روش بازی به این شکل هست که بازیکن‌ها به شکل دایره وار بر روی زمین یا به دور یک میز می‌نشینند و گوشی موبایل خود را در حالی که وارد بازی جرات یا حقیقت شده اید در مرکز و وسط بازیکن ها قرار می دهید و یک نفر با قرعه بازی را باید شروع کند.
‏قبل از شروع بازی نفر اول بطری دلبخواه خود را انتخاب می کند. هر بطری ویژگی خاص خود را ممکن است داشته باشد!!! سپس ورود به بازی را میزند. بازیکن ها آماده بازی می شوند. با زدن دکمه 'شروع' بطری انتخاب شده به صورت رندم در بین بازیکن ها می چرخد و سَمت هر بازیکن که افتاد باید انتخاب کند که سوال در مورد حقیقت از او پرسیده شود یا یک درخواست جرات به او داده شود؟

‏بازیکنان موظف هستند که به سوالات حقیقت، پاسخ درست و درخواست های جرات حتما عمل کنند و جذابیت بازی در صورت راستگویی و عمل افزایش می یابد!

‏اگر از سوالی خوشتان نیامد و باب میلتان نبود، شما می توانید سوال ها و درخواست های بازی را مدیریت کنید. همچنین امکان خوبی که در این بازی قرار داده شده است این است که می توانید سوال ها و درخواست های مدنظر خود را در بازی ثبت کنید.
‏بازی جرعت حقیقت
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟