استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
سوره دخان صوتی 99

سوره دخان صوتی 99

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۴
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏سوره دخان صوتی با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب.طبق حدیثی از پیامبر، هر کس سوره دخان را در شب جمعه بخواند، گناهانش آمرزیده خواهد شد. در کتاب مَفاتیحُ الجِنان یکی از اعمال شب بیست و سوم ماه رمضان (از شب‌های قدر)، قرائت سوره دخان بیان شده است.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر
‏- همراه با ترجمه صوتی
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏سوره دُخان، چهل و چهارمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء ۲۵ جای دارد. این سوره را از آن رو دُخان نامیده‌اند که آیه دهم آن، از عذابی به نام دخان (دود) برای کافران سخن گفته است. سوره دخان، قرآن را نازل‌شده در شب قدر معرفی می‌کند و به کافران که در قرآن شک می‌کنند، هشدار به عذاب می‌دهد. در این سوره همچنین داستان حضرت موسی و قوم بنی‌اسرائیل و قوم فرعون آمده است. درباره ثواب قرائت سوره دخان، از جمله از پیامبر(ص) نقل شده است هر کس سوره دخان را در شب جمعه بخواند، گناهانش آمرزیده خواهد شد.
‏فضیلت و خواص
‏طبق حدیثی از پیامبر، هر کس سوره دخان را در شب جمعه بخواند، گناهانش آمرزیده خواهد شد. همچنین از امام صادق نقل شده است هر کس سوره دخان را در نمازهای واجب و مستحب بخواند، خداوند در روز قیامت او را همراه با مؤمنان محشور خواهد کرد و او را در سایه عرش خود قرار داد و در محاسبه اعمال بر او آسان خواهد گرفت و نامه عملش را به دست راستش خواهد داد.در کتاب مَفاتیحُ الجِنان یکی از اعمال شب بیست و سوم ماه رمضان (از شب‌های قدر)، قرائت سوره دخان بیان شده است.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : سوره دخان با صدای عبدالباسط ,سوره دخان با ترجمه فارسی ، سوره دخان محمد جبرییل ,سوره دخان صوتی برای اندروید، سوره دخان صوتی اندروید ,ثواب سوره دخان ,دانلود سوره دخان، سوره دخان فارسی صوتی، سوره دخان فایل صوتی , اپ سوره دخان , اپلیکیشن سوره دخان ,سوره دخان 97 , سوره دخان جدید, سوره دخان صوتی خودکار

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Ali
٤ اردیبهشت ١٤٠٠

عالی

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر رویا جم از ارومیه
٢٢ آذر ١٣٩٩

خیلی علالی بود متن و رنگ و قاری ها خوب انتخاب شدند و کاالاًخیلی خوبه که معنی بعد از آیه می آیدو خوبه که برای سوره های جمعه ،ملک ،احزاب هم به این روش عمل کنید کشتم پیدا نکردم.

میپسندم۱ نمیپسندم۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده