استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
دعای جوشن صغیر صوتی 99

دعای جوشن صغیر صوتی 99

نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۲۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏دعای جوشن صغیر صوتی با صدای زیبای محسن فرهمند آزاد.با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول (پیمایش) خودکار و همراه با تم شب. دُعای جوشَنْ صَغیر، دعایی مفصل که از امام موسی کاظم(ع) نقل شده و قرائت آن در دفع دشمن و محفوظ ماندن از بلاها مؤثر است.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول (پیمایش) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏دُعای جوشَنْ صَغیر، دعایی مفصل که از امام موسی کاظم(ع) نقل شده و قرائت آن در دفع دشمن و محفوظ ماندن از بلاها مؤثر است. دعای جوشن صغیر از جمله ادعیه و اذکاری است که بنابر روایاتی، کتابت آن بر روی کفن مستحب است.
‏سند
‏دعای جوشن صغیر از امام موسی کاظم(ع) نقل شده است و ابن طاووس در مهج الدعوات، کفعمی در البلد الامین،و مجلسی در بحارالانوار و زاد المعاد نقل کرده‌اند. بین نسخه کفعمی در بلدالامین و ابن طاووس در مهج الدعوات تفاوت اندکی وجود دارد و شیخ عباس قمی در مفاتیح الجنان دعای جوشن صغیر را بنابر نسخه بلدالامین نقل کرده است.
‏زمانی که حسین بن علی شهید فخ قیام کرد و به دست عمال بنی عباس به شهادت رسید، موسی الهادی خلیفه عباسی تصمیم گرفت بزرگان خاندان پیامبر(ص) را به خصوص حضرت موسی بن جعفر(ع)، به قتل برساند. علی بن یقطین در نامه‌ای این مطلب را به امام کاظم(ع) گزارش داد و آن حضرت نامه را به بستگان و شیعیان خویش خواند و فرمود: نظر شما در این باره چیست؟ همگی گفتند نظر ما این است که خود را از این ستمکار مخفی کنی و از دسترس او دور گردی. امام تبسم کرد و پس از تمثیل به بیت شعری از کعب بن مالک چنین فرمود: ترس نداشته باشید که در اولین نامه‌ای که از عراق آید خبر مرگ موسی بن مهدی خواهد رسید. سپس توضیح دادند که بر اثر خواندن دعا، جد خود پیامبر(ص) را در خواب دیدند و مژده هلاکت دشمن را از آن حضرت شنیدند.
‏زمان قرائت
‏زمان خاصی برای قرائت این دعا در کتاب‌های ادعیه وارد نشده است ولی «خواندن این دعا در دفع دشمن و محفوظ ماندن از بلاها مؤثر است».
‏استحباب نوشتن بر کفن
‏نوشتن کل قرآن، دعای جوشن کبیر و جوشن صغیر بر روی کفن مستحب است.در حدیثی از امام حسین(ع) وارد شده که می‌توان جوشن صغیر و کبیر را بر کفن نوشت ولی بهتر آن است که بر محاذی عورت و پائینتر ننویسند که مبادا نجس شود.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای جوشن صغیر ,دعای جوشن صغیر محسن فرهمند آزاد ,دعای جوشن صغیر فارسی ,دعای جوشن صغیر صوتی ,دعای جوشن صغیر صوتی برای اندروید، دعای جوشن صغیر صوتی اندروید ,ثواب دعای جوشن صغیر ، دعای جوشن صغیر فارسی صوتی، دعای جوشن صغیر فایل صوتی , اپ دعای جوشن صغیر , اپلیکیشن دعای جوشن صغیر ,دعای جوشن صغیر 97 , دعای جوشن صغیر جدید , دعای جوشن صغیر صوتی خودکار

نظرات و امتیاز ها

۱۳ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر آسمان
٩ آبان ١٤٠١

واسه ما هیچ متنی نداره فقط صوتیه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر fb
٣ مهر ١٤٠١

خوب

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر حجت
٢٨ مرداد ١٤٠١

عاااااااااااااالی

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده