خانه برنامه مذهبی
دعای ندبه صوتی 99

دعای ندبه صوتی 99

تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۸
حجم۱۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏دعای ندبه را امام صادق (علیه السلام) به شیعیان زمان خویش آموختند و امرفرمودندکه این دعا در اعیاد چهارگانه جمعه، فطر، غدیر و قربان خوانده شود.ازخواص دعای ندبه این است که هرگاه در جایی با حضور قلب و اخلاص تمام و توجه به مضامین عالی آن خوانده شود عنایت و توجه امام زمان(ع) را به آن مکان جلب می کند (با صدای فرهمند و الاسدی)
‏‏امکانات:
‏- با صدای استادانفرهمند و الاسدی
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای ندبه ,دعای ندبه فرهمند ,دعای ندبه سماواتی ,دعای ندبه صوتی ,دعای ندبه فرهمند mp3 ,دعای ندبه با صدای فرهمند ,دعای ندبه دانلود ,دعای ندبه صوتی ,دعای ندبه صوتی فرهمند ,دعای ندبه صوتی سماواتی ,دعای ندبه صبح جمعه ,دعای ندبه صوت ,دعای ندبه صوتی برای اندروید ,دعای ندبه صوت و متن ,دعای ندبه با صدای استاد فرهمند ,ثواب دعای ندبه ,دعای ندبه عربی ,دعای ندبه همراه با روضه ,دعای ندبه همراه با ترجمه ,دعای ندبه هفتگی ,دعای ندبه همراه با صوت , اپلیکیشن دعای ندبه ,دانلود اپلیکیشن دعای ندبه . دانلود دعای ندبه صوتی 96 , دانلود دعای ندبه جدید
‏‏- افزوده شدن پخش زنده اماکن مذهبی
‏- بهبود عملکرد
‏- رفع باگ
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟