استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها مذهبی
ربنای شجریان صوتی 99

ربنای شجریان صوتی 99

نصب در حال دریافت
نسخه۱۰.۰.۰.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۷/۱۷
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۴
حجم۱۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏دعای ربنای استاد شجریان صوتی با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏ربّنا یا ربّنای شجریان، یکی از آثار محمدرضا شجریان و شامل ۴ دعا از آیات قرآن است که همه با عبارت ربّنا آغاز می‌شوند. این اثر در تیرماه سال ۱۳۵۸ ضبط شده و برای مدت ۳۰ سال، جزء برنامه‌های اصلی رادیو و تلویزیون ایران در ماه رمضان بوده‌ است. در سال ۱۳۸۷، زمزمه‌هایی در مورد ثبت این اثر در فهرست آثار ملی ایران به گوش می‌رسید و در ۱۹ اردیبهشت سال ۱۳۹۶ این اثر در فهرست آثار ملی ایران ثبت گردید.
‏بنا به گفتهٔ محمدرضا شجریان، انگیزهٔ اصلی وی از خواندن این دعا، تدریس آن به دو هنرجو بوده و این اثر در یکی از استودیوهای رادیو ضبط شده‌است. شجریان ربنا را در دستگاه سه‌گاه خوانده و با مرکب‌خوانی (مدولاسیون یا راه گردانی) سری به دستگاه‌ها و آوازهای دیگر ردیف موسیقی ایرانی از جمله آواز افشاری و گوشه عراق (صبا) می‌زند و با مهارت برمی‌گردد. ربنا در نواری که محمدرضا شجریان با نام به یاد پدر ضبط کرده، منتشر شده‌است. دعای ربّنا با سفرهٔ افطار ایرانیان در ماه رمضان عجین شده‌ است.
‏ربنای شجریان از نگاه دیگران
‏هوشنگ ابتهاج ربنا را اثری غیرزمینی و «شاهکار بزرگ شجریان» می‌داند و می‌گوید هیچ‌کس، حتی خود شجریان نمی‌تواند این‌طور بخواند.
‏کویتی‌پور، خواننده مطرح مذهبی، گفته‌است: «اگر کلام خدا عاشقانه خوانده شود و عاشقانه به آن گوش کنی، امکان ندارد تن و بدنت نلرزد. به‌خاطر ندارم زمانی را که «ربنا» ی استاد شجریان را شنیده باشم و از خود بی‌خود نشوم. ربنای ایشان، مثل بسیاری از آثار دیگرشان، جاودانه و جزئی از فرهنگ و هنر ماست.»
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : دعای ربنای شجریان ,دعای رمضان شجریان با ترجمه فارسی ,دعای ربنای شجریان,دعای ربنای شجریان فارسی ,دعای ربنای شجریان صوتی ,دعای ربنای شجریان صوتی برای اندروید،دانلود دعای ربنای شجریان، دعای ربنای شجریان فارسی صوتی، دعای ربنای شجریان فایل صوتی , اپ دعای ربنای شجریان , اپلیکیشن دعای ربنای شجریان ,دعای ربنای شجریان 97 , دعای ربنای شجریان جدید , دعای ربنای شجریان صوتی خودکار
‏‏- افزوده شدن پخش زنده اماکن مذهبی
‏ - بهبود عملکرد
‏ - رفع باگ

نظرات و امتیاز ها

۲۴ نظر ۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمودذبیحی
١٧ تیر ١٤٠١

خیلی. عالی. حرف. نداره

۰ ۰
۹۵۰۹۵۲
٣ اردیبهشت ١٤٠١

خیلی. خیلی خوب. خوب..بسیاربسیارعالی

۰ ۰
Mahdi njari
٦ دی ١٤٠٠

دعای ربنای استاد مرحوم محمدرضا شجریان برای همیشه ماندگار شد روحش شادویادش گرامی باداستادمحمدرضاشجریان اسطوره صداو خواننده مردمی بود که از طرف رژیم ایران ترد شد

۳ ۳

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده