استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
سوره یوسف صوتی 99

سوره یوسف صوتی 99

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۱/۲۱
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۲۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده کدرز
‏‏سوره یوسف صوتی با صدای بسیار زیبای محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. شیخ صدوق به نقل از امام صادق(ع) نوشته است:‌ هرکس هر شب یا هر روز سوره یوسف را بخواند، خداوند در روز قیامت او را به زیبایی حضرت یوسف محشور می‌کند و در آن روز هیچ هراسی نخواهد داشت و از بندگان شایسته و برگزیده خدا خواهد بود.
‏‏امکانات:
‏- بدون نیاز به اینترنت
‏- با صدای بسیار زیبای محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر
‏- همراه با ترجمه صوتی
‏- گرافیک زیبا و مدرن
‏- اسکرول ( پیمایش ) خودکار
‏- قابلیت شروع سوره از هر بخشی
‏- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن
‏- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا
‏- قابلیت مخفی سازی ترجمه
‏- همراه با راهنما
‏لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️
‏سوره یوسف سوره‌ای در قرآن که داستان زندگی حضرت یوسف را بیان کرده است. این سوره، ۱۱۱ آیه دارد و مکی است. همه آیات سوره، به جز چند آیه آخر، سرگذشت حضرت یوسف را بیان کرده است. این سوره داستان حضرت یوسف را بهترین داستان معرفی کرده است. داستان یوسف تنها داستان در قرآن است که از آغاز تا پایان آن، به صورت مفصل در یک سوره بیان شده است. نام دیگر سوره یوسف، احسن القصص (بهترین داستان) است.
‏فضیلت و خواص
‏شیخ صدوق به نقل از امام صادق(ع) نوشته است:‌ هرکس هر شب یا هر روز سوره یوسف را بخواند، خداوند در روز قیامت او را به زیبایی حضرت یوسف محشور می‌کند و در آن روز هیچ هراسی نخواهد داشت و از بندگان شایسته و برگزیده خدا خواهد بود.
‏مجمع البیان هم از پیامبر(ص) نقل کرده است که هرکس سوره یوسف را بخواند و به خانواده و بندگانش بیاموزد، خداوند مرگ را برای او آسان خواهد نمود و و به او نیرویی می‌دهد که به هیچ مسلمانی حسادت نکند.
‏‏-----------------------------------------
‏‏برچسب ها : سوره یوسف با صدای محمد جبرییل ,سوره یوسف با ترجمه فارسی ,سوره یوسف صوتی برای اندروید، سوره یوسف صوتی اندروید ,ثواب سوره یوسف ,دانلود سوره ، سوره یوسف فارسی صوتی، سوره یوسف فایل صوتی , اپ سوره یوسف , اپلیکیشن سوره یوسف ,سوره یوسف 97 , سوره یوسف جدید, سوره یوسف صوتی خودکار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده