استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کسب و کار
بورس اول

بورس اول

تحلیل گر بورس شوید

نصب در حال دریافت
نسخهV۱.۲.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۲/۱۷
تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده مهران صناعتی
‏‏بورس اول یک برنامه آموزشی قوی جهت آموزش کسب درآمد از بورس می باشد
‏در این برنامه بورس به صورت کامل و حرفه ای توضیح داده شده است
‏در بخش های دیگر برنامه که با عنواین ' بخش آموزش ' و ' بخش اخبار بورس ' مطالب بصورت آنلاین و دائم بروز رسانی می شود و شما با آموزش ها و استفاده دقیق از اخبار می توانید درآمد عالی از بورس داشته باشید
‏هیچ وقت بدون تمرین وارد بازار بورس نشوید چون بازار بورس دانش می خواهد و بدون دانش دچار ضرر می شود با بورس اول دچار هیچ گونه ضرر نمی شوید
‏سرمایه گذاری در بورس مزایای متعددی دارد، از جمله:
‏1- کسب سود : سهامداران از دو محل دریافت سود نقدی و افزایش قیمت سهام، سود بدست می آورند.
‏2- برخورداری از حمایت قانونی : بورس بازاری قانونی است، بنابراین کلیه افرادی که در بورس سرمایه‌گذاری می کنند، از حمایت قانونی برخوردار هستند.
‏3- حفظ سرمایه در مقابل تورم : با سرمایه‌گذاری مناسب و آگاهانه در بورس، ارزش دارایی افراد در مقابل تورم حفظ می‌گردد، زیرا فرد به نسبت سهام خود در دارایی شرکت سهیم است و با رشد ارزش دارایی های شرکت به مرور زمان، ارزش سهام فرد نیز افزایش می یابد.
‏4- قابلیت نقدشوندگی : سرمایه‌گذاران بورس هر زمان که بخواهند می توانند سهام خود را فروخته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به پول خود دسترسی پیدا کنند.
‏5- امکان سرمایه‌گذاری با هر مبلغی : برای خرید سهام، محدودیت ریالی وجود ندارد و افراد با هر مبلغی، می توانند در بورس سرمایه‌گذاری کنند.
‏6- مشارکت در اداره شرکت : سهامداران به نسبت سهام خود، مالک شرکت محسوب می شوند، بنابراین می توانند به همان اندازه، در تصمیم‌گیری درخصوص نحوه اداره شرکت، انتخاب مدیران و… مشارکت نمایند.
‏تا دیر نشده شروع کنید با بورس اول
‏‏اضافه شدن بخش چت آنلاین
‏رفع مشکلات گذارش شده

برنامه‌های مرتبط