خانه برنامه کسب و کار
بورس اول

بورس اول

تحلیل گر بورس شوید

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده مهران صناعتی
‏‏بورس اول یک برنامه آموزشی قوی جهت آموزش کسب درآمد از بورس می باشد
‏در این برنامه بورس به صورت کامل و حرفه ای توضیح داده شده است
‏در بخش های دیگر برنامه که با عنواین ' بخش آموزش ' و ' بخش اخبار بورس ' مطالب بصورت آنلاین و دائم بروز رسانی می شود و شما با آموزش ها و استفاده دقیق از اخبار می توانید درآمد عالی از بورس داشته باشید
‏هیچ وقت بدون تمرین وارد بازار بورس نشوید چون بازار بورس دانش می خواهد و بدون دانش دچار ضرر می شود با بورس اول دچار هیچ گونه ضرر نمی شوید
‏سرمایه گذاری در بورس مزایای متعددی دارد، از جمله:
‏1- کسب سود : سهامداران از دو محل دریافت سود نقدی و افزایش قیمت سهام، سود بدست می آورند.
‏2- برخورداری از حمایت قانونی : بورس بازاری قانونی است، بنابراین کلیه افرادی که در بورس سرمایه‌گذاری می کنند، از حمایت قانونی برخوردار هستند.
‏3- حفظ سرمایه در مقابل تورم : با سرمایه‌گذاری مناسب و آگاهانه در بورس، ارزش دارایی افراد در مقابل تورم حفظ می‌گردد، زیرا فرد به نسبت سهام خود در دارایی شرکت سهیم است و با رشد ارزش دارایی های شرکت به مرور زمان، ارزش سهام فرد نیز افزایش می یابد.
‏4- قابلیت نقدشوندگی : سرمایه‌گذاران بورس هر زمان که بخواهند می توانند سهام خود را فروخته و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به پول خود دسترسی پیدا کنند.
‏5- امکان سرمایه‌گذاری با هر مبلغی : برای خرید سهام، محدودیت ریالی وجود ندارد و افراد با هر مبلغی، می توانند در بورس سرمایه‌گذاری کنند.
‏6- مشارکت در اداره شرکت : سهامداران به نسبت سهام خود، مالک شرکت محسوب می شوند، بنابراین می توانند به همان اندازه، در تصمیم‌گیری درخصوص نحوه اداره شرکت، انتخاب مدیران و… مشارکت نمایند.
‏تا دیر نشده شروع کنید با بورس اول
‏‏اضافه شدن بخش چت آنلاین
‏رفع مشکلات گذارش شده
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟