خانه برنامه کتاب
مردی که می دید

مردی که می دید

شهید سید حسن آیت

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
تعداد دانلود۱۰۰
سازنده سایت حر زمان
نسخه۲.۱
حجم۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۵/۱۶
‏‏دکتر آیت یکی از تاثیر گذارترین افراد پس از انقلاب بودند ایشان در دوسال نیم حضور خود پس از انقلاب در جایگاههای مهمی قرار گرفتند ایشان دبیر سیاسی حزب جمهوری اسلامی و جزء هیئت رئیسه مجلس خبرگان قانون اساسی بودند که نقش مهمی در تصویب برخی اصول از جمله در اصول مربوط به ولایت فقیه ، شورای نگهبان و آوردن سپاه به عنوان یک نهاد در قانون اساسی و ... به منظور جلوگیری از تکرار انحرافات انقلاب مشروطه داشتند . ایشان همچنین در مجلس شورای ملی با رای بالایی به نمایندگی مردم تهران برگزیده شدند و احتمال اننتخاب ایشان حتی به ریاست مجلس نیز وجود داشت که با برنامه هایی که برای تخریب ایشان شکل داده شد این امر محقق نشد همچنین ایشان کاندیدای دوره اول ریاست جمهوری بودند . با تمام این وجود پیش از شهادت ایشان مخالفین وی با تبلیغات سنگین خود بر علیه وی مانع از شنیده شدن و شیوع نظرات ایشان شدند و پس از شهادت ایشان نیز دکتر آیت خواسته یا ناخواسته در بایکوت خبری قرار میگیرند تا جایی که شاید تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 88 بسیاری حتی نام ایشان را نیز نشنیده بودند
‏‏رفع مشکل عدم نمایش تصاویر
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟