خانه برنامه کاربردی
خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف

خدمات غیرحضوری سازمان اوقاف

تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۴
تعداد نظرات۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده سازمان اوقاف و امور خیریه
‏‏خدمات غیر حضوری سازمان اوقاف و امور خیریه نمایش کلیه بقاع سراسر کشور (اماکن مقدس، امام زاده، آرامگاه ها، قدمگاه، مهدیه، سقاخانه، زینبیه و ...) جستحوی بقاع بر حسب استان و شهرستان و یا نام بقاع امکان پرداخت نذور برای بقاع به صورت غیر حضوری امکان مشاهده رقبات اجاره شده مستاجرین امکان مشاهده بدهی ها ( اجارات، اجور معوق، حقوق موقوفه ) امکان پرداخت بدهی مستاجرین به صورت غیر حضوری
‏اضافه شدن پرداخت قبوض شناسه دار
‏ورود دو مرحله ای با کد ملی و کد فعال سازی.
‏بعد از ارسال کد ملی یک پیامک به شما داده می شود که حاوی کد فعالسازی می باشد.
‏این قسمت مخصوص کسانی می باشد که اطلاعات آنها در سامانه سازمان اوقاف و امور خیریه ثبت شده باشد.
‏در قسمت اجارات در این برنامه، فقط مستاجری که اطلاعات تلفن همراه و کدملی آن در سازمان اوقاف و امور خیریه ثبت شده باشد قابلیت مشاهده آن را دارند. که روند به این صورت می باشد که کاربر ابتدا کد ملی خود را وارد نموده سپس با زدن گزینه دریافت کد فعال سازی به کمک پیامک ، یک پیامک به شماره تلفن همراه کد ملی ثبت شده در سامانه سازمان اوقاف ارسال می گردد. اگر همان فرد مورد نظر باشد با وارد کردن کد فعال سازی ، می تواند وارد بخش های (فهرست قرارداد های اجاره و قبوض قرارداد های اجاره ) گردد. در غیر اینصورت فقط می تواند از قسمت های (آستان مقدس امامزادگان و اماکن متبرکه و پرداخت قبوض با شناسه مخصوص سازمان اوقاف ) استفاده نماید.
‏‏اضافه شدن اسکنر برای خواندن قبوض
‏نمایش مبالغ به صورت سه رقم سه رقم جدا شده.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟