استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی فکری
هوشلی (تقویت حافظه)

هوشلی (تقویت حافظه)

ذهنتو به چالش بکش !!!!

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۱/۲۳
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۳.۹
تعداد نظرات۱۸
حجم۸ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی فکری
سازنده رضا نصیرزاده
‏‏بازی هوشلی یک بازی فکری و رایگان برای تمامی سنین است. این بازی را برای تقویت ذهن خود و افزایش کارایی آن انجام دهید و قدرت آن را چند برابر کنید. برای انجام این بازی نیاز به دانش خاصی نخواهید داشت.
‏قسمتی از وقت آزاد خود را برای ورزش دادن ذهنتان صرف کنید. سعی میکنیم در هر نسخه تعداد بازی ها را افزایش دهیم.
‏بیایید و حافظه خود را به چالش بکشید!
‏مزایای انجام این بازی:
‏مغز شما متشکل از بخش های متفاوتی است که هر کدام نیاز به تمرین و پرورش دارد تا سلامت مغز شما تضمین شود و مهارت های ذهنی شما افزایش پیدا کند. عدم توجه به مغز می تواند به آسیب های مغزی منجر شود که خطر بیماری هایی مانند آلزایمر و سایر اختلالات مغزی را در صورت عدم استفاده از ذهن که با افزایش سن همراه است را بیشتر می کند.
‏به سادگی با انجام این بازی مغز شما به روش های مختلفی به چالش کشیده می شود که می تواند تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از تنبلی ذهن و از دست دادن کارایی آن داشته باشد.
‏فکر کردن، محاسبه، به یاد آوردن تصاویر، به خاطر سپردن جای تصاویر و استفاده از نیمکره چپ مغز تنها برخی از مواردی هستند که در این بازی در نظر گرفته شده است.
‏قوانین بازی:
‏با کسب سه ستاره می توانید به مراحل بالاتر بروید.
‏از اینکه این بازی را انتخاب کردید از شما سپاسگذاریم.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏- مراحل جدید

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده