استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
همراه من

همراه من

مدیریت حرفه‌ای سیم‌کارت همراه اول

نسخه۵.۱۰.۰۲
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۱۰/۱۱
تعداد دانلود۱۵ میلیون
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۱۷۶,۲۹۸
حجم۱۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده همراه اول
منتخب سردبیر منتخب سردبیر منتخب سردبیر
اپلیکیشن اختصاصی همراه اول جهت ارائه خدمات سیم کارت

✓ امکان مشاهده موجودی و خرید شارژ
✓ امکان خرید بسته های اینترنتی متنوع
✓ نمایش تاریخچه مکالمات و خلاصه کارکرد
✓ امکان قطع و وصل کردن سیم کارت
✓ مدیریت همزمان چند سیم کارت
✓ دسترسی به پشتیبانی آنلاین

برای مدیریت سیم‌کارت‌های همراه اول و خرید شارژ و بسته اینترنت برای آن‌ها، راه‌های مختلفی وجود دارد. با این حال، اگر صاحب سیم‌کارت همراه اول هستید، بهترین دوست برای شما در زمینه مدیریت سیم‌کارت، اپلیکیشن رسمی همراه اول یعنی همراه من است. با دانلود همراه من، شما به گستره قابل‌توجهی از خدمات مختلف دست پیدا می‌کنید و به راحتی می‌توانید عملیات‌های مربوط به سیم‌کارت‌های همراه اول را از طریق یک برنامه رسمی و طراز اول، پیگیری نمایید.

مدیریت سیم‌کارت همراه اول با همراه من

دارندگان سیم‌کارت همراه اول به سادگی با استفاده از اپلیکیشن رسمی همراه من می‌توانند به تعداد قابل‌توجهی از عملیات‌ها و خدمات مربوط به این اپراتور به شکل غیرحضوری دسترسی داشته باشند. این خدمات در قالب یک اپلیکیشن یکپارچه به کاربران ارائه می‌شود و به همین جهت، کار با همراه من بسیار جذاب و ساده است. با ورود به این اپلیکیشن و وارد کردن شماره خود، صاحب یک پروفایل در همراه من می‌شوید و می‌توانید با اضافه کردن شماره‌های دیگر خود نیز، دسترسی بالایی برای مدیریت هر سیم‌کارت داشته باشید. اوانو یکی دیگر از اپلیکیشن‌های کاربردی همراه اول است که با آن می‌توان خدمات پرداخت همچون کارت به کارت را انجام داد.

مدیریت سیم‌کارت‌های دائمی

اگر از دارندگان سیم‌کارت دائمی همراه اول هستید، لازم است بدانید که به راحتی با استفاده از اپلیکیشن همراه من می‌توانید نسبت به پرداخت قبض میان‌دوره و پایان‌دوره خود اقدام نمایید. همچنین، امکان قسط‌بندی بدهی‌ها و پرداخت این اقساط نیز از طریق اپلیکیشن میسر شده است تا نگرانی و دغدغه خاصی بابت پرداخت قبوض سیم‌کارت دائمی خود نداشته باشید. شما می‌توانید جزئیات قبض خود را نیز مشاهده کنید و از ریزهزینه‌ها مطلع گردید. یکی دیگر از امکانات همراه اول، امکان افزایش بستانکاری مشترکین دائمی به منظور جلوگیری از قطع میان‌دوره خط است که خصوصا به هنگام استفاده از رومینگ بین‌الملل، کاربرد بالایی دارد.

مدیریت سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول

البته، همراه من فقط مخصوص مشترکین دائمی نیست و همراه اول به هیچ وجه کاربران سیم‌کارت‌های اعتباری خود را نیز از یاد نبرده است. شما با استفاده از برنامه همراه من می‌توانید به مقدار شارژ باقی‌مانده برای سیم‌کارت خود دسترسی داشته باشید و به این ترتیب، بهتر در مورد زمان شارژ مجدد سیم‌کارت تصمیم بگیرید. امکان خرید شارژهای مختلف از جمله عادی، فوق‌العاده، جوانان و بانوان نیز از طریق برنامه امکان‌پذیر شده و همچنین تاریخچه خرید شارژهای قبلی نیز قابل مشاهده است. همچنین، مشترکین سیم‌کارت اعتباری می‌توانند از طریق این اپلیکیشن از سرویس چتر اضطراری تماس و شارژ اضطراری نیز بهره‌مند شوند تا در شرایط ناگهانی، بتوانند از خدمات سیم‌کارت خود مثل تماس استفاده کنند. 

بسته اینترنت برای سیم‌کارت همراه اول

شما می‌توانید میان بسته‌های اینترنت، مکالمه و ترکیبی همراه اول، بسته مورد نظر خود را انتخاب و از طریق اپلیکیشن همراه من آن را خریداری کنید تا آن بسته برای شما فعال شود. تمامی بسته‌های موجود برای سیم‌کارت از طریق این اپلیکیشن به شما نمایش داده می‌شود و نیازی به رجوع به سامانه دیگری نیست. این بسته‌ها به شکلی هوشمندانه و حرفه‌ای طبقه‌بندی شده‌اند تا بتوانید دسترسی سریعی به موارد مدنظر خود داشته باشید.

در این بین، بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گاهی بسته‌های پیشنهادی خاصی نیز از طریق برنامه همراه من به شما پیشنهاد می‌شود که می‌توانید نسبت به خرید آن‌ها اقدام نمایید. 

دسترسی غیرحضوری به خدمات متنوع همراه اول

یکی دیگر از بخش‌های هیجان‌انگیز و جالب برنامه، امکان عضویت در باشگاه فیروزه‌ای همراه اول از طریق این اپلیکیشن است. این بخش به مانند یک باشگاه مشتریان حرفه‌ای عمل می‌کند و عضویت در آن با خود مزیت‌های خاصی را از جمله طرح‌های پیشنهادی، به همراه خواهد داشت.

امکان فعال و غیرفعال‌سازی بسیاری از سرویس‌ها نظیر مصرف طبق تعرفه آزاد اینترنت، سرویس رومینگ، سرویس تماس‌بان، سرویس پیام‌گیر صوتی و سرویس محدودیت مکالمه وجود دارد. حتی شما می‌توانید دریافت پیامک‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی از همراه اول را نیز به کمک این اپلیکیشن لغو نمایید که خود نکته جالبی به شمار می‌آید.

اگر احیانا سیم‌کارت شما مفقود شد، امکان درخواست برای مسدودسازی آن وجود دارد. همچنین پس از پیدا شدن سیم‌کارت نیز می‌توانید درخواست لغو مسدودیت آن را ارسال کنید. اگر سیم‌کارت اعتباری دارید و قصد دارید آن را به سیم‌کارت دائمی تبدیل کنید نیز این امکان از طریق برنامه همراه من میسر است. امکان انتقال اعتبار از سیم‌کارت اعتباری یا دائمی به یک سیم‌کارت اعتباری دیگر نیز وجود دارد.

از امکانات دیگر برنامه می‌توان به ارتباط با پشتیبانی یا درخواست تماس پشتیبانی با شما، دفاتر خدماتی محدوده شما، وضعیت پوشش اینترنت روی نقشه و امکان تست سرعت اینترنت اشاره کرد. 

اپلیکیشن همراه من برای کاربران سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری همراه اول یک برنامه ضروری به حساب می‌آید و برای مدیریت بهینه‌تر و بهتر سیم‌کارت خود، توصیه می‌کنیم که حتما آن را نصب نمایید. 

 

ویژگی‌های اصلی برنامه همراه من:

. مدیریت حرفه‌ای سیم‌کارت‌های اعتباری و دائمی همراه اول

. پرداخت قبض سیم‌کارت دائمی همراه اول

. خرید شارژ برای سیم‌کارت اعتباری همراه اول

. خرید بسته‌های اینترنت، مکالمه، پیامک و ترکیبی

. تبدیل سیم‌کارت اعتباری به دائمی

. درخواست فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی سرویس‌های مختلف

. دریافت ریز کارکرد

‏‏• سرویس استرداد مبلغ بستانکاری و تضمین پرداخت
‏• افزودن گزینه 'توضیحات بیشتر' به بسته‌ها
‏• سرویس خدمات دانشجویی
‏• خدمات CIP
‏• اصلاح فرآیند خرید بسته‌های CIP
‏• اصلاح فرآیند خرید بسته‌های پیامک
‏• اصلاح فرآیند خرید بسته‌های بین‌الملل
‏• بهبود رابط کاربری
‏• رفع باگ

نظرات و امتیاز ها

۱۷۶,۲۹۸ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Ali Sigma
٢ ساعت پیش

‏✓ خوبه ‏✗ اینترنت نداری یا قطع کار نمیکنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر روبانسو
٢ ساعت پیش

‏✓ اینترنت پرسرعت دارد ‏✗ خیلی گران است

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر MOHSEN
٣ ساعت پیش

‏✓ دانلود سریع ‏✗ فعلا چیزی یادم نیست

میپسندم۱ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

🇮🇷 ایرانی‌های پرکاربرد

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده