استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
جملات کوتاه اما عمیق

جملات کوتاه اما عمیق

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۲
آخرین بروزرسانی۱۳۹۴/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۱۸ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۳۶
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده نارون سافت
‏‏کاملا رایگان
‏جملات کوتاه اما عمیق
‏برگرفته از کتاب 4 اثر 'فلورانس اسکاول شین'
‏کتابی که در ایران از چاپ شصتم فراتر رفته و خوانندگان بسیاری را به خود جلب نموده است.نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.
‏در بازی زندگی، کلام نقشی تعیین کننده دارد؛ چه بسیارند کسانی که با کلام کاهلانه‌ی خود، به زندگیشان مصیبت فرا خوانده‌اند. مثلاً زنی ثروتمند مدام به شوخی می‌گفت: «دارم خودم را برای زندگی در خانه‌ی مساکین آماده می‌کنم.» با تصویر نقش تنگدستی و تهیدستی بر ذهن نیمه هوشیار، چند سالی نیز نگذشت که کارش به همانجا کشید. خوشبختانه این قانون در هر دو جهت کار می‌کند. یعنی می‌توان فقر را نیز به ثروت بدل کرد. وفور نعمت همواره بر سر راه انسان است. اما از طریق آرزو، ایمان، یا کلام به زبان آمده، می‌تواند نمایان شود. خداوند آشکارا گفته است که نخستین حرکت را انسان باید انجام دهد. بخواهید که به شما داده خواهد شد. بطلبید که خواهید یافت. بکوبید که برای شما باز کرده خواهد شد.
‏امیدواریم این جملات زیبا در زندگی شما عزیزان نیز تاثیر مثبتی داشته باشد.
‏با امکان ارسال از طریق تمامی برنامه های ارتباطی
‏قابلیت کپی در حافظه موقت
‏و ارسال مستقیم از طریق پیامک
‏تنظیمات فونت و صفحه نمایش
‏امکان جستجو در جملات
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده