استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
پدال - استعلام خلافی خودرو هوشمند

پدال - استعلام خلافی خودرو هوشمند

استعلام خلافی خودرو

نسخه۵.۱۱.۱-myket
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۹/۲۸
تعداد دانلود۲۲ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۱۰۲
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده برنامه نویس پلاس
‏‏.:: به سادگی خلافی خودرو و موتورسیکلت خود را استعلام و با یک کلیک پرداخت نمایید ::.
‏استعلام خلافی خودرو :
‏بدون نیاز به مراجعه به مراکز خدمات پلیس 10+ ، خلافی خودرو و موتورسیکلت خود را استعلام کنید و به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
‏در این برنامه علاوه بر امکان استعلام میزان مبلغ کل جرایم خودرو ، زمان و محل تمامی تخلفات به صورت تفکیک شده درج گردیده و علت ثبت تخلف قابل رویت است.
‏استعلام تصادفات :
‏تصادفاتی که برای آنها کروکی ترسیم و در سیستم راهور ناجا ثبت شده باشد ، در این بخش قابل استعلام است؛ این قابلیت هنگام خرید خودروی کارکرده بسیار مفید خواهد بود و می توانید تصادفات خودروی مورد نظر را استعلام نمایید.
‏استعلام وضعیت پلاک فک شده :
‏در صورتی که تعویض پلاکی در دست اجرا دارید می توانید از این بخش نسبت به استعلام وضعیت فک پلاک اقدام نمایید.
‏استعلام نمره منفی گواهینامه :
‏در این بخش با وارد نمودن شماره گواهینامه خود می توانید از میزان نمره منفی گواهینامه خود مطلع شوید.
‏استعلام وضعیت راه ها :
‏با استفاده از این قابلیت می توانید هنگام سفر ، با وارد کردن نام شهر مبدأ و مقصد از طول مسیر (به کیلومتر) ، زمان سفر ، شهرهای میانی بین مبدأ و مقصد ، تصویر مسیر بر روی نقشه ، و وضعیت آب و هوای شهرهای میانی مطلع شوید.
‏پلاک یاب :
‏با استفاده از این قابلیت می توانید با وارد کردن کد ایران و حرف پلاک از شهر صدور پلاک مطلع شوید و یا اینکه با انتخاب نام شهر لیست تمامی پلاک های آن شهر را مشاهده نمایید.
‏قیمت خودرو داخلی و وارداتی :
‏با استفاده از این قابلیت می توانید در هر لحظه لیست قیمت بازار و قیمت کارخانۀ خودرو های داخلی و وارداتی را به تفکیک شرکت تولید کننده خودرو مشاهده نمایید. این لیست در طول روز هر 30 دقیقه یکبار به روز رسانی می شود.
‏لیست نرخ جرایم :
‏در این بخش می توانید میزان مبلغ جریمه ای که هر تخلف رانندگی در پی خواهد داشت را به تفکیک مشاهده نمایید.
‏جدول نمره منفی :
‏در این بخش می توانید میزان نمره منفی که برای هر تخلف منظور خواهد شد را مشاهده نمایید.
‏پرداخت قبوض :
‏با استفاده از این بخش می توانید با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت انواع قبوض خود را پرداخت نمایید. در صورتی که بارکد قبض را در اختیار دارید می توانید با استفاده از قابلیت بارکدخوان برنامه، از دوربین گوشی برای اسکن بارکد قبض استفاده نمایید.
‏همچنین برای پرداخت یکجا کل خلافی ها می توانید از گزینه استعلام پیامکی که در منوی برنامه قرار دارد استفاده نموده و پس از دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت کل خلافی ها از این بخش استفاده نمایید.
‏خرید شارژ :
‏با استفاده از این قابلیت می توانید به راحتی برای انواع سیم کارت های اعتباری خود شارژ خریداری نمایید.
‏استعلام خلافی پیامکی :
‏با استفاده از این قابلیت می توانید مبلغ کل خلافی ها را از طریق پیامک دریافت کنید. مزیت این روش این است که شناسه قبض و شناسه پرداخت کل خلافی ها را دریافت می کنید و می توانید کل خلافی هایتان را به صورت یکجا پرداخت نمایید.
‏در انتها امیدواریم همواره رانندگی بی خطر و بدون جریمه ای داشته باشید :)
‏در صورت نیاز به راهنمایی با پشتیبانی در ارتباط باشید.
‏ایمیل پشتیبانی : info@programmerplus.ir
‏کلمات کلیدی:
‏استعلام خلافی خودرو ، خلافی ، خلافی خودرو ، استعلام خلافی ، استعلام خلافی هوشمند ، خلافی خودرو(پرداخت جریمه) ، استعلام خلافی خودرو هوشمند ، نرم افزار خلافی خودرو ، استعلام خلافی خودرو (هوشمند) ، میزان خلافی خودرو هوشمند ، خلافی ماشین ، جرایم تخلفات رانندگی ، خلافی خودرو و جدول جرایم ، (پلیس +10)جرایم +استعلام خلافی ، نرخ جرایم رانندگی ، استعلام خلافی خودرو پرسرعت_بروز شده ، خلافی خودرو جدید و هوشمند ، خلافی خودرو جدید97 ، لیست کامل خلافی خودرو ، خلافی بگیر - استعلام خلافی خودرو ، خلافی خودروی هوشمند ، استعلام خلافی خودرو تضمینی ، خلافی خودرو(پرداخت جریمه) ، پلاک خوان - خلافی خودرو و تصادفات ، اطلاعات کامل خلافی خودرو ، لیست خلافی خودرو ، استعلام خلافی خودرو و پلاک یاب ، استعلام خلافی,پلیس +10,خلافی خودرو ، فرمون - استعلام خلافی خودرو هوشمند ، استعلام خلافی خودرو و نمره منفی ، استعلام خلافی خودرو ( خلافی بگیر) ، پلاک یاب + خلافی و عیب یابی خودرو ، استعلام خلافی خودرو جدید ، پیشخوان + خلافی خودرو ، خلافی خودرو+خدمات دولتی ، خلافی خودرو هوشمند خلافی خودرو ایست ، بازار خودرو+قیمت خودرو+خلافی ، خلافی خودرو + قبولی آزمون آیین نامه ، ریز خلافی خودرو+ پرداخت اقساطی ، خلافی گیر ملی
‏‏- رفع مشکل بروز خطا هنگام استعلام تخلفات

نظرات و امتیاز ها

۱۰۲ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر ۹۸۸۹۶۵
٢ خرداد ١٤٠٣

امتيازات حسن سريفي يا حقوقم وسيارات الواردة في اصفھان

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر فضل عالی
٢٦ اسفند ١٤٠٢

‏✓ ریپ ‏✗ جمع کنید بابا

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر فاطمه نوری
٢٨ آذر ١٤٠٢

برنامه خیلی خوبیه ولی متاسفانه نمی شه خلافی رو پرداخت کرد و به جای اینکه ۵ ستاره به برنامه بدیم دو ستاره دریافت می کنه

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

خلافی و بیمۀ ماشین

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده