خانه برنامه کاربردی
آیتول | طرح ترافیک، خلافی و بیمه

آیتول | طرح ترافیک، خلافی و بیمه

عوارض خودرو

تعداد دانلود۱۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده سامانه آیتول
‏‏آیتول - سامانه خودروی من
‏نرم‌افزار آیتول سامانه‌ای از شرکت «کیان افق هیربد» است که خدمات مربوط به خودرو‌ از جمله: مشاهده و پرداخت عوارض طرح ترافیک، طرح کنترل آلودگی هوا و عوارض آزادراهی، استعلام جریمه‌ و خلافی، انجام امور بیمه‌ و کنترل تعمیرات اتومبیل را ارائه می‌دهد.
‏در آیتول کاربران به راحتی می‌توانند همه‌ی پرداخت‌های مربوط به خودرو‌ی خود را از یک نقطه‌ی واحد انجام دهند.
‏امکانات نرم‌افزار آیتول:
‏-استعلام و پرداخت عوارض الکترونیک آزادراهی
‏با این قابلیت می‌توانید ضمن ثبت شماره پلاک خودروهای مورد نظر خود در اپلیکیشن، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض آزادراهی و جاده‌ای خود اقدام فرمایید. به علاوه با وارد کردن کد VIN خودرو می‌توانید، نسبت به مشاهده جزئیات کامل از ترددهای آزادراهی و پرداخت‌های گذشته خود اقدام فرمایید.
‏-استعلام و پرداخت عوارض ورود به طرح ترافیک تهران
‏با استفاده از این سرویس، به راحتی می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک تهران اقدام فرمایید.
‏-استعلام و پرداخت طرح کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق)
‏با استفاده از این سرویس، می‌توانید نسبت به استعلام و پرداخت عوارض ورود به محدوده طرح کنترل آلودگی هوا اقدام فرمایید. همچنین تعداد روزهای مجاز تردد شده و باقی مانده در محدوده طرح کنترل آلودگی هوای تهران در هر فصل از این قسمت قابل مشاهده است.
‏-استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو
‏با استفاده از این قابلیت می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و مراجعه حضوری، نسبت به استعلام و پرداخت عوارض سالیانه خودرو ( عوارض شهرداری) اقدام فرمایید.
‏-امکان پرداخت بدون نیاز به رمز دوم تنها با شارژ کیف پول
‏در اپلیکیشن آیتول می‌توانید نسبت به شارژ کیف پول خود اقدام نموده تا در هر مرحله، بدون مراجعه به درگاه‌های بانکی و نیاز به رمز دوم به راحتی نسبت به پرداخت اقدام فرمایید.
‏-یادآوری سرویس‌های دوره‌ای خودرو مانند زمان تعویض روغن و...
‏امکان ثبت کلیه‌ی سرویس‌های مورد نیاز خودرو را با ذکر جزئیات و همچنین یادآوری هوشمند برای سرویس مجدد آن را در اپلیکیشن مهیا می‌باشد.
‏‏- بهبود رابط کاربری
‏- اضافه شدن سرویس در محل به خدمات آیتول
‏- اضافه شدن امکان خرید بیمه‌ی خودرو
‏- رفع اشکال استعلام خلافی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟