استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه خرید
پارسیک تل

پارسیک تل

فروشگاه موبایل

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۷/۲۷
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۴ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی خرید
سازنده شرکت راهکار پویا
‏‏مجموعه پارسیک(همت کاران پارس) یکی از اولین مجموعه های وارد کننده موبایل در استان خوزستان می باشد که از سال 1380 فعالیت خود را شروع کرده است.
‏در سال 1383 به تدریج گسترش شعبه های خود را آغاز کرد و از ابتدای فعالیت خود سهم بسزایی بعنوان تامین کننده و عرضه کننده تلفن همراه در بازار خوزستان داشته است.
‏درسال 1388 با انتقال دفتر مرکزی خود به تهران فعالیتش را در سراسر ایران گسترش داده و هم اکنون به عنوان وارد کننده رسمی تلفن همراه فعالیت داشته و نماینده رسمی چندین شرکت معتبر بوده و بعنوان یک شرکت تاثیر گذار در قیمت گذاری بازار موبایل ایران فعالیت خود را ادامه می دهد.
‏هدف پارسیک در راه اندازی فروشگاه اینترنتی پارسیک تل این است که همانطور که در بازار فیزیکی جزو شرکت های خوشنام بوده و هست، در بازار مجازی نیز خوش بدرخشد و کالاها را با پایین ترین قیمت ممکن نسبت به رقبای خود به همراه خدمات پس از فروش متنوع به دست همکاران گرامی در سراسر ایران برساند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏• بهبود عملکرد

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده