استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه سیر و سفر
مسیرو

مسیرو

مترو و بی آر تی تهران

نصب در حال دریافت
نسخه۳.۰.۶۴
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۲/۲۴
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۶۸
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده مهدی باصری
‏‏می دانیم که ما تنها اپلیکیشن در زمینه حمل و نقل عمومی تهران نیستیم اما قطعا تنها اپلیکیشنی هستیم که به ویژه در بی آرتی به صورت آفلاین مسیریابی می کند .
‏به راحتی و با خاموش کردن اینترنت همراه ، مبدا و مقصد دلخواه را وارد کنید ، طی چند ثانیه دهها هزار مسیر ممکن ، آنالیز می شود و بهترین مسیر ممکن چه در بحث مترو و چه بی آر تی به مسافر نمایش داده خواهد شد . در تلاشیم همیشه با به روز رسانی های به موقع به شما کمک کنیم که هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی در تهران ، احساس خوشایندی داشته باشید .

ویدئو معرفی برنامه

‏مسیرو ، با ۲ امکان فوق العاده و منحصر به فرد دیگر ، سعی کرده هوای کاربران و مسافران شهرستانی را داشته باشد ، کسانی که به هر دلیلی به تهران می آیند و قصد استفاده از حمل و نقل عمومی تهران را دارند ، اما موقعیت مکانی ایستگاه ها را نمی دانند .
‏امکان اول گزینه « ایستگاه نزدیک»
‏در این امکان ، کاربر یا مسافر در هر جایی از تهران که قرار داشته باشد ، می تواند دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای مترو و همچنین دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای بی آر تی نسبت به خود را با محاسبه فاصله ببینید .
‏امکان دوم ، گزینه اعلان صوتی مقصد در بی آرتی :
‏ایستگاه های مترو اغلب از سیستم اعلان صوتی مقصد برخوردارند ، اما بی آرتی این امکان را ندارد و حتی مسافران تهرانی هم اغلب نگران رد شدن اتوبوس از ایستگاه مورد نظر هستند چون بعضی مواقع حتی با وجود بلد بودن مقصد مورد نظر و آشنایی قبلی با آن منطقه ، ازدحام جمعیت مانع این می شود که مسافر بتواند بیرون اتوبوس را مشاهده کند و ببینید آیا به مقصد رسیده است یا خیر؟
‏با فعال کردن سیستم اعلام صوتی مقصد در این نرم افزار ، به هیچ‌وجه نگران از دست دادن ایستگاه مقصد خود نباشید . در فاصله دویست و پنجاه متری مقصد ، این هشدار صوتی را دریافت خواهید کرد که « به مقصد نزدیک می شوید» .
‏در مورد ایستگاه های مترو هم بیان دو نکته ، ضروری به نظر می رسد .
‏اول اینکه بعضی مواقع برای یک مبدا و مقصد وارد شده در مسیریابی آفلاین مترو ، چهار مسیر قابل ارائه هست . مسیرو سعی میکند مسیری را به کاربر پیشنهاد دهد که کمترین ایستگاه تعویضی را داشته باشد .
‏دوم اینکه : هر از مدتی بخصوص در خط ۷ شاهد افتتاح یک ایستگاه جدید در مترو خواهیم بود ، ما تصمیم داریم همزمان با افتتاح آن ایستگاه ، اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و امکان استفاده از آن ایستگاه در اپلیکیشن مسیرو را در همان روز برای کاربران فراهم کنیم .
‏این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و ios در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می گیرد.
‏استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و هیچ گونه ارتباطی با سازمان خاصی ندارد .
‏حتماً نظرات شما را در مورد مشکلات نرم افزار و احیانا امکانات درخواستی را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم .
‏اپلیکیشن کاملاً رایگان می باشد ، آنچه ما را خشنود می کند ، نظرات شما عزیزان است ، لطفا دریغ نفرمایید .
‏حتماً نظرات شما را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم لطفاً با ایمیل با ما در تماس باشید.
‏Metrotehranteam@gmail.com
‏‏بروزرسانی نقشه جدید
‏بهبود نمایش مسیر روی نقشه
‏اضافه شدن مسیریابی افلاین بی آر تی
‏امکان نمایش ایستگاه های نزدیک مترو و بی آر تی به کاربر
‏سیستم اعلان صوتی رسیدن به مقصد
‏بهبود الگوریتم مسیریابی مترو
‏بروزرسانی ایستگاه‌های افتتاح شدهدیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده