خانه برنامه سیر و سفر
مسیرو

مسیرو

مترو و بی آر تی تهران

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۵۹
حجم۳۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده مهدی باصری
‏‏می دانیم که ما تنها اپلیکیشن در زمینه حمل و نقل عمومی تهران نیستیم اما قطعا تنها اپلیکیشنی هستیم که به ویژه در بی آرتی به صورت آفلاین مسیریابی می کند .
‏به راحتی و با خاموش کردن اینترنت همراه ، مبدا و مقصد دلخواه را وارد کنید ، طی چند ثانیه دهها هزار مسیر ممکن ، آنالیز می شود و بهترین مسیر ممکن چه در بحث مترو و چه بی آر تی به مسافر نمایش داده خواهد شد . در تلاشیم همیشه با به روز رسانی های به موقع به شما کمک کنیم که هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی در تهران ، احساس خوشایندی داشته باشید .
‏مسیرو ، با ۲ امکان فوق العاده و منحصر به فرد دیگر ، سعی کرده هوای کاربران و مسافران شهرستانی را داشته باشد ، کسانی که به هر دلیلی به تهران می آیند و قصد استفاده از حمل و نقل عمومی تهران را دارند ، اما موقعیت مکانی ایستگاه ها را نمی دانند .
‏امکان اول گزینه « ایستگاه نزدیک»
‏در این امکان ، کاربر یا مسافر در هر جایی از تهران که قرار داشته باشد ، می تواند دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای مترو و همچنین دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای بی آر تی نسبت به خود را با محاسبه فاصله ببینید .
‏امکان دوم ، گزینه اعلان صوتی مقصد در بی آرتی :
‏ایستگاه های مترو اغلب از سیستم اعلان صوتی مقصد برخوردارند ، اما بی آرتی این امکان را ندارد و حتی مسافران تهرانی هم اغلب نگران رد شدن اتوبوس از ایستگاه مورد نظر هستند چون بعضی مواقع حتی با وجود بلد بودن مقصد مورد نظر و آشنایی قبلی با آن منطقه ، ازدحام جمعیت مانع این می شود که مسافر بتواند بیرون اتوبوس را مشاهده کند و ببینید آیا به مقصد رسیده است یا خیر؟
‏با فعال کردن سیستم اعلام صوتی مقصد در این نرم افزار ، به هیچ‌وجه نگران از دست دادن ایستگاه مقصد خود نباشید . در فاصله دویست و پنجاه متری مقصد ، این هشدار صوتی را دریافت خواهید کرد که « به مقصد نزدیک می شوید» .
‏در مورد ایستگاه های مترو هم بیان دو نکته ، ضروری به نظر می رسد .
‏اول اینکه بعضی مواقع برای یک مبدا و مقصد وارد شده در مسیریابی آفلاین مترو ، چهار مسیر قابل ارائه هست . مسیرو سعی میکند مسیری را به کاربر پیشنهاد دهد که کمترین ایستگاه تعویضی را داشته باشد .
‏دوم اینکه : هر از مدتی بخصوص در خط ۷ شاهد افتتاح یک ایستگاه جدید در مترو خواهیم بود ، ما تصمیم داریم همزمان با افتتاح آن ایستگاه ، اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و امکان استفاده از آن ایستگاه در اپلیکیشن مسیرو را در همان روز برای کاربران فراهم کنیم .
‏این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و ios در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می گیرد.
‏استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و هیچ گونه ارتباطی با سازمان خاصی ندارد .
‏حتماً نظرات شما را در مورد مشکلات نرم افزار و احیانا امکانات درخواستی را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم .
‏اپلیکیشن کاملاً رایگان می باشد ، آنچه ما را خشنود می کند ، نظرات شما عزیزان است ، لطفا دریغ نفرمایید .
‏حتماً نظرات شما را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم لطفاً با ایمیل با ما در تماس باشید.
‏Metrotehranteam@gmail.com
‏‏بروزرسانی نقشه جدید
‏بهبود نمایش مسیر روی نقشه
‏اضافه شدن مسیریابی افلاین بی آر تی
‏امکان نمایش ایستگاه های نزدیک مترو و بی آر تی به کاربر
‏سیستم اعلان صوتی رسیدن به مقصد
‏بهبود الگوریتم مسیریابی مترو
‏بروزرسانی ایستگاه‌های افتتاح شدهبخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟