استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه کتاب
جمهور ؛ قوانین و مقررات انتخاباتی

جمهور ؛ قوانین و مقررات انتخاباتی

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۰.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۱۶
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کتاب
سازنده پژوهشکده شورای نگهبان
‏‏جمهور؛ مجموعه کامل قوانین و مقررات انتخابات
‏با استفاده از نرم افزار «جمهور» می توانید در هر مکان و در هر زمان به متن قوانین و مقررات انتخابات در جمهوری اسلامی ایران دسترسی داشته باشید.
‏این نرم افزار کاربردی برای عموم مردم خصوصاً داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، مجلس خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی، شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز اساتید، دانشجویان و پژوهشگران حوزه حقوق عمومی قابل استفاده و بهره برداری است. شما نیز اگر میخواهید در عرصه انتخابات فعال و آگاه باشید و فعالیت مجریان و ناظران انتخابات و کاندیداها و یا جریانات سیاسی را دقیق رصد نمایید حتما به این برنامک نیاز دارید.
‏در این برنامک متن کامل قوانین و مقررات مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات مجلس خبرگان رهبری، انتخابات شوراهای اسلامی کشور، همه پرسی، و سایر قوانین و مقررات مربوط به انتخابات در دسترس کاربران قرار دارد و کاربران می توانند به راحتی در محتوای آنها جستجو نمایند.
‏افزون بر این، متن اصول انتخاباتی قانون اساسی، سیاست های کلی انتخابات، نظرات تفسیری و مشورتی شورای نگهبان و آرای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری خصوص انتخابات نیز در این نرم افزار قرار داده شده است.
‏در این برنامک کاربران می توانند از آخرین اخبار شورای نگهبان مطلع شوند و دسترسی آسانی به سامانه های مرتبط با شورای نگهبان داشته باشند.
‏برنامک «جمهور» چه مزایا یا قابلیت‌هایی دارد؟
‏- امکان دسترسی و جستجو در قوانین و مقررات مرتبط با انتخابات بر اساس دسته های موضوعی، مرجع تصویب و تاریخ تصویب مقرره.
‏- امکان دسترسی و جستجو در نظرت تفسیری و مشورتی شورای نگهبان در خصوص انتخابات.
‏- امکان دسترسی و جستجو در آرای مرتبط با انتخابات دیوان عدات اداری
‏- اطلاع رسانی اخبار پژوهشکده شورای نگهبان
‏- ارتباط با سامانه جامع نظرات شورای نگهبان، مشروح مذاکرات شورای نگهبان، فصلنامه دانش حقوق عمومی، انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان
‏گفتنی است این نرم افزار رایگان و تمامی حقوق آن برای پژوهشکده شورای نگهبان محفوظ است و استفاده از محتوا و نشر آن بدون اهداف تجاری بلامانع است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏رفع ایرادات برنامه
‏اصلاح محتوای برنامه
‏بهبود عملکرد کلی نرم افزار

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده