خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۴۱ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۳۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده تدبیرگستران
‏‏فلش کارت، مجموعه ای از کارت هاست، که حاوی اطلاعاتی از جنس عدد یا کلمات در یک یا هر دو طرفشان هستند. از این کارتها برای به خاطر سپردن کلمات یا فرمول ها، یا هر چیز به خاطر سپردنی دیگری استفاده می شود. فلش کارتها از فرآیند یادآوری فعال(active recall) برای به خاطر سپردن استفاده می کنند و از قرن ۱۹ ام برای یادگیری زبان و ریاضی و موسیقی مورد استفاده قرار گرفته اند. برنامه کاربردی فلش کارت، محصول شرکت تدبیرگستران بهینه ساز است. این برنامه با الهام و استفاده از بهترین برنامه های دنیا، برای به خاطر سپردن نکات مختلف درسی و غیر درسی، با استفاده از تکنیک فلش کارت و G5 تهیه شده است. اپلیکیشن “فلش کارت – ۵۰۴ لغت ضروری انگلیسی” (۵۰۴ Absolutely Essential Words) مجموعه کلمات انگلیسی است که برای گذراندن دوره های TOEFL و IELTS ضروری می باشد. این اپلکیشن برای آموزش زبان به همه زبان آموزان عزیز توصیه می شود. فلش کارت تدبیرگستران، دارای ویژگیها و قابلیت های فراوانی است از جمله: راهنمای تصویری نرم افزار گرافیک جذاب و اختصاصی امکان خواندن کلمات و دسته بندی آنها برای مطالعه مجدد امکان نوشتن پاسخ قبل از مشاهده امکان جابجایی سوال و جواب نشانه گذاری و دسته بندی کلمات خارج کردن موقتی کلمات از مجموعه با معلق کردن آنها دیدن میزان پیشرفت به صورت نموداری بر اساس فاکتورهای متعدد جستجوی کلمات امکان دیدن پاسخ به صورت اتوماتیک و تنظیم زمان آن امکان تنظیم آزمون برای سنجش امکان محدود کردن کلمات برای مطالعه با تنظیم زمان و تعداد کلمات و یا فیلتر کردن بر اساس برچسب کلمات وجود تلفظ انگلیسی کلیه ۵۰۴ کلمه ضروری امکان فعال سازی، اطلاع رسانی خودکار (notification) حتی در هنگام غیر فعال بودن نرم افزار
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟