استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها آموزشی
آموزش سخنگو کردن پرنده

آموزش سخنگو کردن پرنده

نصب در حال دریافت
نسخهv۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۱۱/۱۲
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۵
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده زهرا محمدی
‏‏آموزش صحبت کردن به پرنده خانگی می تواند مفرح و لذت بخش باشد، حتی اگر پس مدتی تلاش و صرف وقت پرنده شما تعداد کمی کلمه را بیاموزد. برای اینکه در این کار موفق شوید لازم است به پرنده خود توجه زیادی کرده و با مهربانی با او رفتار کنید.
‏– همه پرندگان توانایی سخن گفتن ندارند، پس مهم ترین مسئله خریداری پرنده مناسب است. مهم ترین گونه هایی از پرندگان که می توانند صحبت کردن را بیاموزند عبارت اند از:مرغ مینا، طوطی بزرگ اسکندر (شاه طوطی)، طوطی کوچک اسکندر (ملنگو)، طوطی خاکستری (کاسکو)، طوطی آمازون، کاکادوها، لوری ها و مرغ عشق
‏– با پرنده خود ارتباط عاطفی برقرار کنید. پرندگانی که توانایی یادگیری صحبت کردن دارند حیواناتی اجتماعی هستند. ابتدا باید سعی کنید با او ارتباط برقرار کنید تا به صدای شما عادت کرده و به شما اعتماد کند. توصیه می شود در ماه های اول تا جایی که می توانید با پرنده خود وقت بگذرانید و با صدای آهسته و ملایم با او صحبت کنید.
‏ـ هر روز با او بازی کنید. این پرندگان در محیط طبیعی زندگی خود به صورت دسته جمعی زندگی می کنند و زمانی که به عنوان یک پرنده خانگی نگهداری می شوند تمایل زیادی به بازی و سرگرمی و برقراری ارتباط با شما دارند. اگر زمان کافی برای بازی و صحبت کردن با او صرف کنید، او شمارا به عنوان یک صاحب و حامی خود خواهد پذیرفت.
‏ـ برنامه آموزشی شما باید منظم باشد و مدت زمان آن کوتاه بوده و هرروز تکرار شود.

نظرات و امتیاز ها

۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
🌻👸𝐐𝐔𝐄𝐄𝐍👸🌻
٢٢ اسفند ١٣٩٩

نصب کنید عالیه ولی چون که مدل گوشی من کمی پایین متوقف مینویسه برایه همین یک★کم کردم

۷ ۴
بدون‌نام
١٦ بهمن ١٤٠٠

سلام‌‌دوستان‌من‌یک‌عروس‌هلندی‌دارم‌و‌میخوام‌در‌مورد‌این‌برنامه‌باهاتون‌صحبت‌کنم‌کسایی‌که‌این‌برنامه‌را‌نصب‌کردم‌میخوام‌بدونم‌نتیجه‌ایم‌ازش‌گرفتن‌ممنون‌میشم‌بگید‌. باسپاس‌منتظر‌نظراتتونم‌دوستان؟؟💚

۵ ۲
Nazanin zahra narimany
٢٨ مهر ١٤٠٠

خیلی خوبه عالی هست من برای تربیت عروس هلندیم ازش استفاده می کنم

۵ ۱

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده