خانه برنامه مذهبی
سی جزء قرآن کریم برای کودکان

سی جزء قرآن کریم برای کودکان

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۷۰
حجم۳۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده توسعه آوای همراه هوشمند پاییز🍂
‏‏بسم الله الرحمن الرحیم
‏لطفاقبل ازهمه چیزبه ویدیو وتصاویرموجود دربالا نگاه کنید!
‏شما کاربر گرامی بادانلودونصب این اپلیکیشن اندرویدی برروی گوشی خودقادرخواهید بود به صوت هایی دلنشین ازسی جزءقران کریم گوش دهید.
‏این اپلیکیشن درقالبی زیبا وصوت های کودکانه برای کودکان طراحی شده است.
‏قابل ذکراست که این برنامه به صورت کاملا آفلاین است.(بدون نیازبه اینترنت صوت های آن قابل اجراست وهیچگونه نیازی به اینترنت ندارد!)
‏کودکانی که سوادخواندن ونوشتن دارند میتوانند کتاب قرآن کریم را جلوی خود بذارند وباصوت های این اپلیکیشن تلاوت قرآن کریم راتمرین کنندواما کودکانی که زیرشش سال هستندوسوادخواندن ونوشتن ندارند میتوانند به صوت های دلنشین موجود دراین برنامه گوش کنندوخودرا با آیات سی جزءقرآن کریم انس دهند.
‏لطفاپس ازدانلود ونصب این برنامه نظرات،پیشنهادات وانتقادات خودرا ازطریق همین صفحه درمایکت برای ماارسال کنید.
‏کلمات کلیدی:
‏قرآن ، قرآن برای کودکان ، کودکان ، قرآن کریم ، سی جزء قرآن کریم ، سی جزء قرآن برای کودکان ، آموزش قرآن ، آموزش قرآن برای کودکان
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟