استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
lucky block mod for minecraft

lucky block mod for minecraft

نسخه
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۰۵
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۴
حجم۲۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده bonidres
‏‏آیا دوست دارید مدهای جالب کنکوری را اضافه کنید که می توانند دنیای مکعب شما را متنوع کنند؟ آیا می خواهید بلوک های شانس آماده برای ماین کرافت در بازی شما ظاهر شود؟ آیا دوست دارید دوستان خود را غافلگیر کنید و با مدهای جدید mcpe آیتم های مختلفی را به موجودی خود اضافه کنید؟ سپس به حساب ما بروید، جایی که بلوک های خوش شانس را برای mcpe پیدا خواهید کرد. با چنین بلوک خوش شانسی جالب برای ماین کرافت، بازی شما قطعا بسیار جالب و سرگرم کننده خواهد شد. از این گذشته، هر بازیکنی می‌خواهد چیزی تصادفی و جالب بسازد تا درگیر استخراج خسته‌کننده منابع در معدن نشود. و همچنین می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و به آنها نشان دهید که چند افزونه بلوک خوش شانس روی نقشه شما ظاهر شده است. از این گذشته ، آنها می توانند حالت بلوک خوش شانس را برای ماینکرافت pe با شما باز کنند! آیا می خواهید بررسی کنید که وقتی آنها را باز می کنید کدام یک از شما خوش شانس تر است؟ شاید آیتم های مفیدی به دست آورید یا معلوم شود که باید با اوباش هایی که تخم ریزی می شوند مبارزه کنید. بیایید بررسی کنیم که امروز چه چیزی در انتظار شماست؟
‏آیا از قبل می دانید که مدهای بلوک خوش شانسی برای minecraft چیست و چرا آنها به بازی اضافه شده اند؟
‏بلوک خوش شانس Mcpe بسیار زرد رنگ است که قطره از آن می افتد. احتمالاً می دانید این بلوک ها چیست و می دانید که اضافه کردن آنها به بازی بسیار دشوار است. البته، برخی از بازیکنان به ساخت مد بلوک‌های خوش شانس برای ماین کرافت متوسل می‌شوند، اما این کار زمان و منابع زیادی را از شما می‌گیرد. این یک فعالیت خسته کننده است که تقریباً هیچ کس آن را انجام نمی دهد. حالا این بلوک های خوش شانس ماینکرافت زرد با علامت سوال در غیرمنتظره ترین مکان ها روی نقشه شما ظاهر می شوند! شما می توانید آنها را بدون کاردستی پیدا کنید. فقط در اطراف نقشه حرکت کنید و تقریباً در هر مرحله قادر خواهید بود این مدهای بلوک های خوش شانس را برای ماین کرافت ملاقات کنید. و به محض اینکه این بلوک شانس را برای mcpe دیدید، سریع آنها را باز کنید. از این گذشته ، افزونه بلوک خوش شانس دقیقاً برای باز شدن ایجاد شده است. اما آنها را در نزدیکی خانه خود باز نکنید، زیرا ممکن است یک شگفتی ناخوشایند از آنجا بیفتد. آیا به جمعیتی از اوباش یا یک رئیس شرور نیاز دارید که در نزدیکی خانه شما ظاهر شود؟ ما فکر نمی کنیم. باز کردن هر یک از نقشه های بلوک خوش شانس برای ماین کرافت بسیار آسان است، زیرا تقریباً با هر شیئی می توانید این کار را انجام دهید و نیازی به زحمت نیست. مود رنگین کمان lucky block را برای mcpe بزنید و بعد از چند ثانیه شروع به فرو ریختن و ناپدید شدن کامل می کند. به محض از بین رفتن مود لاکی بلوک mcpe، یک عمل تصادفی در بازی انجام می شود. می تواند هر چیزی باشد. گزینه های زیادی برای اقدامات تصادفی وجود دارد و تقریباً هرگز تکرار نمی شوند. شما می توانید از حالت بلوک خوش شانس minecraft، دستور العمل ها و سایر موارد بسیار مفید خارج شوید. اما مطمئناً فقط یک قطره خنک همیشه از نقشه بلوک خوش شانس برای mcpe خارج نمی شود، زیرا در این صورت بازی اصلا جالب نخواهد بود و بازیکنان به داخل معدن نمی روند. بنابراین، گاهی اوقات از یک مد خوش شانس، اوباش یا تله ها از بازیکنان خارج می شوند. و اکنون فقط به شما بستگی دارد، می توانید نقشه شانس دیگری را باز کنید، زیرا برای رویارویی با خطر در آغوش می گیرید و نمی میرید. مطمئناً از کشف این بلوک‌های زرد غیر واقعی خسته نخواهید شد، به خصوص اگر این کار را با دوستان خود انجام دهید.
‏سلب مسئولیت: این یک برنامه غیر رسمی است. این برنامه به Mojang AB وابسته نیست. نام، نام تجاری و دارایی متعلق به مالک است http://account.mojang.com/documents/brand_guidelines
‏‏نسخه به روز شده برنامه را دانلود کنید! ما برنامه را با بلوک های خوش شانس minecraft به روز کرده ایم و همه باگ ها را برطرف کرده ایم. اکنون بازی شما با بلوک های شانس برای mcpe حتی سردتر خواهد بود!

نظرات و امتیاز ها

۴ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی PH
٢ بهمن ١٤٠١

برا من erorداد اسن خوب نبود☹️

میپسندم۹ نمیپسندم۶
عکس کاربر آرش زارعی
٢٨ بهمن ١٤٠١

خیلی بد یک ستاره خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی براش زیاد

میپسندم۲ نمیپسندم۸
عکس کاربر mahdi
٢٠ دی ١٤٠١

عالی

میپسندم۱۱ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده