استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Voice to Find My Phone - Clap to Find Phone

Voice to Find My Phone - Clap to Find Phone

نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۰۹
تعداد دانلود۳۱ هزار
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۳۵
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Magical App Zone
‏‏صدایی برای یافتن تلفن من - دست زدن برای یافتن تلفن
‏تلفن گمشده خود را با کف زدن در دستان خود پیدا کنید! دست بزنید و همیشه دستگاه گمشده خود را پیدا کنید. دستان خود را بزنید تا فلاش و صدا روشن شود تا همیشه تلفن همراه گمشده خود را پیدا کنید!
‏وقتی تلفن خود را به طور مرتب در اتاق، مغازه، آپارتمان و دفتر گم می کنید یا فراموش می کنید؟
‏شما زمان زیادی را برای پیدا کردن تلفن هوشمند خود تلف می کنید و هیچ کس نمی خواهد یک دقیقه را در این دنیا تلف کند زیرا ما این برنامه را طراحی کردیم شما فقط چیزی را بگویید که در کلمات کلیدی قرار می دهید تا برنامه را پیدا کنید و به آن استراحت دهید. در یک ثانیه برای شما ردیابی شود.
‏تلفن خود را در اتاق نشیمن گم کرده اید، دوباره در اعماق بالش های کاناپه قرار گرفته اید؟ به سادگی کلمه کلیدی خود را بگویید، دستگاه گم شده شما شروع به بلند شدن می کند و به شما کمک می کند تلفن خود را در چند ثانیه پیدا کنید!
‏صدا برای یافتن تلفن من - Clap to Find Phone ابزاری حرفه ای است که به شما کمک می کند تلفن گم شده را پیدا کنید. صدای کف زدن را تشخیص می دهد و زنگ هشدار بلند را اجرا می کند. سپس به راحتی تلفن همراه را پیدا خواهید کرد. این بهترین و ساده ترین راه برای بررسی سریع مکان گوشی شما است. تلفن را نیز می‌توان با استفاده از Speaker برای پیدا کردن تلفن پیدا کرد، همچنین می‌توانید سوت بزنید و تلفن خود را پیدا کنید تا افراد ما بتوانیم بگوییم یاب تلفن سوت می‌زنند.
‏فقط برنامه را فعال کنید و خود را از تنش پیدا کردن تلفن خود رها کنید. اکنون تلفنتان با زنگ زدن/لرزش/فلش زدن به شما می‌گوید کجاست، فقط باید برای پیدا کردن آن دست بزنید، همچنین به شما کمک می‌کند تلفن گمشده را در خانه یا محل کارتان یا هر مکان دیگری پیدا کنید.
‏متشکرم!!!

نظرات و امتیاز ها

۳۵ نظر ۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر علی اکبر تابعی
٢١ شهریور ١٤٠٢

خیلی چرته گوشیم هر دفه هشدار می زنه

میپسندم۴ نمیپسندم۳
عکس کاربر کایان
١٤ شهریور ١٤٠٢

برنامه ی خیلی خوبی برای پیدا کردن گوشی بدرد میخوره

میپسندم۹ نمیپسندم۴
عکس کاربر محدثه راستگو
١٤ مرداد ١٤٠٢

‏✗ ☆هیچکدوم از اونایی که تصویرش رو گذاشتن نیست فقط برای این برنامه کشک خوبه

میپسندم۹ نمیپسندم۶

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده