استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها شخصی سازی
Battery Charging Animation App

Battery Charging Animation App

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۸.۱۷
آخرین بروزرسانی۱۴۰۲/۰۳/۰۳
تعداد دانلود۹۰۰
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شخصی سازی
سازنده Firehawk
‏‏برنامه انیمیشن شارژ باتری ایجاد صفحه نمایش باتری شارژ متحرک است
‏صفحه قفل تم شارژ باتری - صفحه نمایش شارژ متحرک راهی سریع و منحصر به فرد برای ایجاد شارژ باتری ارائه می دهد. تم سرعت سنج. اکنون تعیین سبک طرح زمینه شارژ با سطح درصد باتری با طرح‌های متحرک شارژ عالی در قفل تلفن و صفحه اصلی آسان است.

ویدئو معرفی برنامه

‏برنامه تصویر زمینه شارژ باتری - سبک تم شارژ سفارشی است. عکس صفحه نمایش شارژ باتری که به شما کمک می کند تا از مشکلات شارژ باتری جلوگیری کنید، باید از باتری تلفن همراه خود مراقبت کنید با تصویر زمینه زنده انیمیشن باتری تا جایی که ممکن است دوام بیاورد. با این فرآیند انیمیشن باتری صفحه قفل چه کاری می توانید انجام دهید؟ در واقع، همه چیز با صفحه شارژ باتری بسیار سریع است، گوشی خود را در زمان دقیق از شارژ جدا کنید و شارژ باتری را به موقع روی شارژ سریع قرار دهید. اینجا می‌روید و انیمیشن باتری و تم‌های شارژ را نمایش می‌دهید.
‏موضوع شارژ صفحه قفل تم سرعت‌سنج و تم شارژر باتری همچنین دارای یک ویژگی انحصاری وضعیت باتری برای دریافت اطلاعات باتری، باتری است. دما، ولتاژ، سلامت و درصد شارژ تلفن همراهتان برای شما آسان است که از شارژ باتری خود با صفحه تم باتری شارژ متحرک مراقبت کنید.
‏سفارشی کردن صفحه قفل تم انیمیشن Art Battery Charging:
‏راه‌انداز انیمیشن باتری و سبک تم شارژ، برنامه فوق‌العاده‌ای برای تنظیم هشدار شارژ کامل باتری در زمانی که باتری موبایل شارژ کامل است، زنگ صفحه نمایش بلافاصله به شما اطلاع می‌دهد. به طوری که گزینه جالبی برای کنترل و حفظ سلامت شارژ باتری خود با صفحه تم باتری دارید. وقتی تلفن خود را شارژ می‌کنید، طرح زمینه هنری انیمیشن شارژ خود را تنظیم و اعمال کنید.
‏اگر می‌خواهید طرح زمینه باتری متحرک را روی صفحه قفل آزمایش کنید، پس از چند ثانیه تلفن خود را روی شارژ قرار دهید، یک طرح زمینه شارژ باتری را مشاهده می‌کنید. تم آب برنامه در صفحه موبایل. این یک ابزار پرتاب صفحه شارژ هوشمند برای سفارشی کردن شخصیت تلفن شما است
‏دریافت زیبا افکت انیمیشن شارژ باتری و صفحه شارژر متحرک با گرافیک فوق العاده برای سفارشی سازی صفحه نمایش تلفن. همچنین می‌توانید هر تم شارژ باتری را به انتخاب خود سفارشی کنید تا عکس را از گالری به عنوان سرعت‌سنج انیمیشن شارژ عکس انتخاب کنید. ویژگی شارژ هوشمند صفحه نمایش باتری متحرک این است که می توانید این انیمیشن های شارژ جالب را در پس زمینه موبایل خود بدون تخلیه باتری اضافی اجرا کنید. برای تنظیم تصویر زمینه زنده انیمیشن باتری نیازی به مجوز اضافی ندارد، این صفحه قفل سبک تم شارژ خودکار است.
‏عکس متحرک شارژ باتری به شما کمک می‌کند جلوه‌های شارژ متحرک را در حین گوشی تنظیم کنید. در حال شارژ است ویجت شارژ باتری گوشی بسیار کارآمد است، فکر کنید که جدیدترین گوشی یا یک گوشی قدیمی را دارید، صفحه نمایش انیمیشنی با اثر شارژ باتری نمایشگر گوشی شما را در مقایسه با جدیدترین موبایل ها کاملاً جذاب می کند. این اپلیکیشن سرعت سنج انیمیشن شارژ باتری عکس، وضعیت شارژ باتری را دقیق ارائه می دهد، بنابراین نیازی نیست بارها و بارها وضعیت شارژر باتری را بررسی کنید. هشدار شارژ کامل باتری به شما اطلاع می‌دهد.
‏تحریر انیمیشن شارژ باتری دارای ویژگی‌های انحصاری است:
‏⚡ جلوه صفحه شارژر باتری را برای داشتن انیمیشن شارژ در
‏ روشن کنید صفحه نمایش.
‏⚡ انیمیشن باتری را از بیش از ۴۰ طرح زمینه شارژ تنظیم کنید.
‏⚡ اعلان‌های شارژ قابل کلیک با عملکرد زنگ شارژر.
‏⚡ با استفاده از عکس از گالری، صفحه شارژ متحرک سفارشی ایجاد کنید.
‏⚡ پیوسته اضافه می‌شود. انیمیشن جالب شارژ باتری جدید با تم های
‏ شارژر
‏⚡ اعمال شارژ باتری با صفحه قفل روی صفحه قفل تلفن
‏⚡ 40+ دسته از انیمیشن های شارژ و تم های باتری که استفاده از آنها کاملاً
‏ رایگان است
‏⚡ دسته‌ها در انیمیشن‌های باتری و طرح‌های زمینه شارژ با وضوح فوق‌العاده
‏یادداشت
‏شارژ باتری و تم‌های انیمیشن بسیار به ایمنی داده‌های کاربران اهمیت می‌دهند. لطفاً باید سیاست حفظ حریم خصوصی انیمیشن شارژ را بخوانید.
‏‏*رفع خرابی
‏*اشکال رفع شد
‏*تغییرات عمده
‏*انیمیشن های پرطرفدار و محبوب
‏*تم های شارژ اضافه شد
‏*بهبود رابط کاربری

‏لطفاً تغییرات را با ما در جریان بگذارید بازخورد ارزشمند شما در MicrozonStudio@gmail.com

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده