خانه برنامه کاربردی
نسخه۱.۲۵.۴-۱
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۹/۰۷
تعداد دانلود۳ هزار
امتیاز۴.۵۳
تعداد نظرات۱۹
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده Opensignal.com

‏‏Meteor – App Speed Test عنوان برنامه ای حرفه ای و کاربردی برای تست دقیق سرعت اینترنت دستگاه های هوشمند اندروید می باشد که توسط OpenSignal.com توسعه و منتشر شده است. اگر توجه کرده باشید برخی از برنامه های تست سرعت تنها مخصوص متخصصان شبکه بوده و کاربران عادی نمی توانند به آسانی از آن ها استفاده کنند. این اپلیکیشن با توجه به قابلیت های منحصر به فرد خود علاوه بر مهندسان شبکه این امکان را ایجاد می کند که کاربران عادی نیز از آن استفاده کرده و میزان دقیق سرعت اینترنت خود را اندازه گیری کنند. متئور با پشتیبانی از سیستم هوشمند خود نوع ارتباط شما را بررسی کرده و با الگوریتم های خاصی سرعت آن را دراختیارتان قرار می دهد. میزان سرعت اندازه گیری شده تنها در یک لحظه نبوده و با توجه به بازه های زمانی خاص و پس از چندین تست مختلف نمایش داده می شود. علاوه بر این بهتر است بدانید که سرعت بر روی چندین برنامه تست می شود تا دقت اندازه گیری به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند. تمامی اتصالات تحت پشتیبانی بوده و دو سرعت دانلود و آپلود به صورت همزمان اندازه گیری خواهد شد. علاوه بر این در کنار اندازه گیری سرعت، پینگ اینترنت نیز محاسبه شده و اندازه آن نمایش داده می شود.

‏برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Meteor – App Speed Test اندروید :

‏روش اختصاصی و منحصر به فردبرای اندازه گیری سرعت ها

‏پشتیبانی از نمایش دو سرعت دانلود و آپلود

‏نمایش میزان دقیق پینگ اینترنت

‏پشتیبانی از انواع اتصالات نظیر وای فای، 3g، 2g و …

‏دسترسی به تاریخچه تمامی تست های سرعت انجام شده همراه با نتایج

‏پشتیبانی از تست سرعت بر روی برنامه های مختلف

‏اندازه گیری سرعت در بازه های زمانی مختلف برای افزایش دقت اندازه گیری

‏اپلیکیشن Meteor – App Speed Test توانسته است با هزاران رای کاربران پلی استور امتیاز 4.7 از 5.0 را دریافت نماید.

In this release, we are adding support for tracking 5G tests!
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟