استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها عکس و فیلم
Colorize Images

Colorize Images

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۰.۲۶
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۱۱/۰۱
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴
تعداد نظرات۱۵
حجم۱۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Colorize Images
‏‏Colorize Images یک سرویس مبتنی بر یادگیری ماشین خودکار برای رنگی کردن عکس‌های سیاه و سفید، خاکستری یا دید در شب است.
‏لطفاً توجه داشته باشید. : اگر سؤال یا مشکلی دارید، با استفاده از قابلیت گزارش اشکال در برنامه، پیام اشکال زدایی را برای من ارسال کنید. پیام حاوی اطلاعاتی برای کمک به حل مشکلات است. متشکرم!

ویدئو معرفی برنامه

‏تصاویر سیاه و سفید هیچ سرنخی در مورد رنگ های صحیح ندارند. رنگی شدن عکس ها با آموزش مدل یادگیری ماشینی مشخص می شود، اما مدل از زمینه عکس ها اطلاعی ندارد. رنگ های انتخاب شده از نظر تاریخی دقیق نیستند و لزوماً درست نیستند.
‏عکس‌های سیاه و سفید برای رنگ‌آمیزی می‌توانند از گالری انتخاب شوند، یا از سایر برنامه‌ها به اشتراک گذاشته شوند مانند Facebook، Twitter، Chrome یا Google Photos. تصاویر نتیجه رنگی را می توان با سایر برنامه ها به اشتراک گذاشت یا در گالری ذخیره کرد.
‏این برنامه را می توان رایگان با تماشای تبلیغات استفاده کرد. اشتراک برنامه به تعداد نامحدودی از رنگ‌بندی بدون وقفه در طول دوره اشتراک اجازه می‌دهد.
‏این سرویس از سرورهای GPU برای ارائه عملکرد رنگ‌سازی استفاده می‌کند. این به این معنی است که تصاویر منبع به یک مکان راه دور از طریق شبکه ارسال می شوند، در آنجا رنگی می شوند و سپس تصاویر رنگی به دستگاه دریافت می شوند.
‏برای بهترین نتیجه ، توصیه می شود تصویر منبع دارای موارد زیر باشد:
‏• کیفیت خوب
‏• کنتراست خوب
‏• فوکوس خوب
‏• و جهت گیری صحیح
‏تصاویری که همه این ویژگی‌ها را ندارند ممکن است خوب کار کنند، اما برخی از پیش‌پردازش‌ها (مانند تصحیح کنتراست یا شفاف‌سازی) معمولاً نتیجه را بهبود می‌بخشند.
‏براساس پروژه DeOldify.
‏‏4.0.26:
‏* اصلاحات جزئی

‏4.0.0:
‏* مدل رنگی جدید منتشر شد

‏آزمایشگر بتا شوید: https://play.google.com/apps /testing/ml.colorize.app

نظرات و امتیاز ها

۱۵ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Areango
٢٣ دی ١٤٠١

عالی

۰ ۰
963147
٢٨ بهمن ١٤٠٠

👌👌👌👏👏👏

۰ ۰
L o c a s
٢٣ شهریور ١٤٠٠

سلام خدمت کاربران مایکت این برنامه بهترین برنامه در حد خودشه از reminiهم بهتره فقط باید فیلتر شکن رو فعال کنی بعد عکس مورد نظرتو دنگی میکنه فقط یکم طول میکشه🍹

۳ ۲

برنامه‌های مرتبط