خانه برنامه سیر و سفر
Skyscanner – cheap flights, hotels and car rental

Skyscanner – cheap flights, hotels and car rental

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۶۲
تعداد نظرات۸
سازنده Skyscanner Ltd
نسخه۷.۲۶
حجم۷۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۷/۲۷
‏‏این اپلیکیشن میلیون ها پرواز مختلف در سراسر جهان از صدها خطوط هوایی مختلف را با هم مقایسه می کند و بهترین پیشنهاد های ممکن را برای پرواز به شما ارائه می دهد.
‏کار کردن با این اپلیکیشن بسیار راحت و سریع است و به راحتی به شما این امکان را می دهد که بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید.تا به حال 35 میلیون دانلود برای این اپلیکیشن ثبت شده است.
‏اسکای اسکنر از پول شما نگهداری می کند و با ارائه ارزان ترین قیمت ها به شما این امکان را می دهد که سفری ارزان را تجربه کنید.
‏حتی امکان مشاهده بلیط های لحظه آخری در این اپلیکیشن وجود دارد.فقط چند ثانیه طول می کشد تا شما پرواز مورد نظرتان را پیدا کنید.
‏این اپلیکیشن هزینه اضافی برای شما در بر نخواهد داشت.حتی اگر مقصد خاصی در نظر ندارید این اپلیکیشن به شما بهترین گزینه های موجود از مبداتان را پیشنهاد می دهد.فقط کافیست زمان رفت و زمان برگشت را مشخص کنید.
‏این اپلیکیشن به شما امکان فیلتر کردن نتایج جستجو بر اساس قیمت بلیط را هم می دهد. و از 30 زبان مختلف پشتیبانی می کند.
‏این اپلیکیشن را دانلود کنید و از آن لذت ببرید.
‏‏بهبود عملکرد برای اطمینان از داشتن بهترین تجربه ممکن هنگام مقایسه معاملات سفر.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟