خانه برنامه سیر و سفر
Uber - Request a ride

Uber - Request a ride

اوبر

تعداد دانلود۲۱ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۳۲
حجم۱۰۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده Uber Technologies, Inc.
‏‏Uber یک برنامه قدرتمند به منظور تشخیص درست مسیر در خیابان ها با استفاده از جی پی اس می باشد. شما توسط این برنامه می توانید تا براحتی مسیر خود را از میان هزاران مسیر پیش رو یافته و بتوانید تا به ذخیره زمان در زندگی روزمره خود کمک شایانی نمایید. در واقع شما می توانید با برنامه Uber به سادگی کارهای روزانه خود را جلو انداخته و در یک خط و مرز مشخصی حرکت کرده و در وقت خود صرفه جویی نمایید. امکان ایجاد حساب کاربری در برنامه برای کاربران خارج از کشور می تواند راه مناسبی برای انتقال آسان تر پول باشد که دیگر نیازی به حمل پول نیز نباشد. شما میتوانید پرداخت های خود را توسط پول نقد، کارت اعتباری، پی پال، و یا پرداخت از طریق حساب اندروید انجام دهید. این نرم افزار بر روی سیستم عامل اندروید 4.0.3 و بالاتر نصب واجرا می شود.
‏‏ما برنامه Uber را تا حد امکان بروزرسانی میکنیم تا کمکی به سریع تر و قابل اعتماد شدن بیشتر برنامه برای شما بشود.
‏این نسخه شامل رفع چندین باگ نرم افزاری و بهبود عملکرد می باشد.

‏عاشق برنامه هستید؟ پس به ما رتبه بدهید! نظرات شما به ما در جهت بهبود برنامه Uber کمک می کند.
‏سوالی دارید؟ بر روی قسمت help در برنامه ضربه بزنید یا به سایت زیر مراجعه کنید help.uber.com.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟