خانه برنامه تناسب اندام
Sleep Orbit: Relaxing 3D Sounds, White Noise & Fan

Sleep Orbit: Relaxing 3D Sounds, White Noise & Fan

تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۱
حجم۵۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی تناسب اندام
سازنده SMB Studio
‏‏نرم افزار اندروید Sleep Orbit: Relaxing 3D Sound شامل صداهای آرامبخش ۳D می باشد. این نرم افزار دارای بیش از ۱۰۰ صدای منحصر به فرد و در دسته بندی های مختلف از جمله طبیعت؛ باران؛ آب؛ حیوانات و … می باشد. هر کدام از صداها به صورت حرفه ای و با کیفیت بالایی ضبط شده است. می توان بسیاری از این صداها را با یکدیگر میکس و پلی کرد.
‏این نرم افزار دارای تایمر می باشد و پس از اتمام مدت زمان تعیین شده خاموش می شود و در مصرف باتری صرفه جویی می کند. این نرم افزار به شما کمک می کند که سریعتر و آسان تر بخوابید. همچنین وجود صداهای آرامبخش در این نرم افزار به آرامش اعصاب شما کمک می کند و می توانید در یوگا نیز از این صداها استفاده نمایید. همچنین می توان از صداها بعنوان لالایی و هنگام خواب نوزاد نیز استفاده نمود.
‏این نرم افزار اندروید دارای کنترل برای تنظیم جهت گوش کردن صداها می باشد و شما می توانید آن را به گونه ای تنظیم کنید که صداها را از یک طرف پلی کنید.
‏برخی از مهمترین ویژگی های نرم افزار اندروید Sleep Orbit: Relaxing 3D Sound:
‏– دارای صداهای حرفه ای و با کیفیت بالا
‏– دارای بیش از ۱۰۰ صدای منحصر به فرد
‏– دارای دسته بندی های مختلف از جمله طبیعت؛ باران؛ آب؛ حیوانات و …
‏– دارای صداهای قابل استفاده به صورت افلاین
‏– دارای کنترل برای تنظیم جهت گوش کردن
‏– امکان ترکیب و میکس صداها با یکدیگر
‏– دارای تایمر
‏– دارای تم های مختلف
‏– بدون تبلیغات
+ Bug fixes and tweaks to performance.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟