استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Grandpa And Granny Two Hunters

Grandpa And Granny Two Hunters

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۵.۱۱
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۹/۱۶
تعداد دانلود۶ هزار
امتیاز۴.۳
تعداد نظرات۲۳
حجم۱۴۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده WildGamesNet
‏‏Grandpa and Granny Two Night Hunters یک بازی ترسناک یک فرصت طولانی پیش بینی شده را برای شما فراهم می کند تا برای یک مادر بزرگ ترسناک یا یک پدربزرگ روانی بازی کنید. ماجراهای وحشتناک خود را شروع کرده و با استفاده از هر وسیله ممکن ، ترس را به قربانیان خود وارد کنید. مدتی پیر شوید تا ترفندهای دیوانه وار در همه افراد اطراف بازی کنید و یک تفریح ​​واقعی داشته باشید!
‏پدربزرگ و مادربزرگ دو شکارچی بی رحمانه هستند که طعمه های مورد علاقه آنها گردشگران ناامیدی هستند که شب ها در جنگل گم شده اند. همه همسایگان این محله می دانند که هر دو پیر شیزوئیدهای مسطح هستند و می توانند زندگی هر کسی را به یک کابوس بی پایان تبدیل کنند.
‏ماموریت شما در این بازی ترسناک بسیار ساده است. شما باید در طی یک شب هرچه بیشتر قربانیان را پیدا کنید ، آنها را در صندوق عقب ماشین خود بار کنید و آنها را برای تفریح ​​بیشتر به عمارت قدیمی ببرید. در جستجوی طعمه خود مراقب باشید ، زیرا این یک بازی ترسناک با عناصر مخفی و جستجو است. و خیلی ساکت باشید ، زیرا همسایگان مشکوک شما همیشه می توانند با پلیس تماس بگیرند ، اما رفتن به زندان فراتر از برنامه های یک پدر بزرگ دیوانه و یک مادربزرگ ترسناک است.
‏بازی Grandpa And Granny Two Night Hunters گزینه ای را برای انتخاب شخصیت برای بازی در بازی به شما ارائه می دهد: یک پدربزرگ یا مادربزرگ. مهارت های اضافی بسته به نوع شخصیتی که انتخاب می کنید متفاوت است. به این ترتیب ، یک مادربزرگ شبح وار بسیار آرام و با تجربه تر در پیدا کردن فرار در حالی که یک پدربزرگ دیوانه باهوش تر و سریع تر از مادربزرگ است ، و او همچنین دارای یک سلاح قدرتمند ، یعنی یک چکش بزرگ است. فرار برای قربانیان بسیار خطرناک است و احتمال زنده ماندن آنها در خانه سالمندان روانی نیز کم است. بنابراین قربانیان در هر فرصتی سعی خواهند کرد تا مخفی شوند و وظیفه شما این است که قبل از فرار از عمارت شما ، آنها را کشف کنید.
‏حتما از مغازه بازدید کنید. اگرچه شب ها بسته است ، هیچ چیز مانع از استفاده از نیروی بد وحشیانه نمی شود زیرا افراد مسن در حل معماها خیلی خوب نیستند. می توانید در مغازه اسکان خوبی داشته باشید. پدربزرگ می داند چگونه چکش خود را اداره کند. او می تواند با استفاده از این ابزار مطلقاً هر چیزی را خرد کند و حتی به اسلحه هم نیازی ندارد! مادربزرگ مجهز به یک خفاش محکم است که برای مجازات نوه های شیطنت خود از آن استفاده می کند. افراد قدیمی همچنین دوست دارند تله هایی را تنظیم کنند ، که این امر روند شکار را برای پدربزرگ و مادربزرگش بسیار آسان می کند و برای قربانیان بسیار وحشتناک است.
‏   
‏سعی کنید همکاری کنید ، چیزها را بشکنید و به جستجوی اشیاء پنهان بپردازید تا مکانهای مخفی مفید و جوایز جالب را کشف کنید. این بازی ترسناک پر از چرخش غیرقابل پیش بینی از وقایع و معماهای ذهن آور است. آنچه بازی Grandpa And Granny Two Night Hunters را از سایر بازی های ترسناک جدا می کند این است که وحشت در اینجا پشت سر بازیکن نمی ایستد ، بلکه این بازیکنان هستند که فضای ترس و وحشت را ایجاد می کنند. این بازی ترسناک رایگان است و از چندین حالت بازی دشوار از جمله 'Ghost Mode' پشتیبانی می کند. حالا هر بازیکن می تواند نقش پدربزرگ بسیار مجنون یا مادربزرگ بی رحمانه را امتحان کند و بفهمد که چگونه یک کلاهبردار قدیمی است.
‏همسایگان ، چراغ ها را خاموش کنید! بچه ها ، فرار مثل جهنم! بازی شروع می شود!
‏‏رفع اشکال

نظرات و امتیاز ها

۲۳ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شیطان
٢٧ بهمن ١٤٠١

بسیار عالی بود 4 هم بسازید لطفا

۰ ۰
📵🔞🔞🔞خون سیاه🔞🔞🔞📵
٥ بهمن ١٤٠١

من بازی رو نکردم وقت من باید بچه ها رو بکشم

۰ ۱
Kyanå...( $ )❤
١٢ آذر ١٤٠١

مسخره ترین بازی ۱ توی قسمت اسکویید گیمش از پشت دیوار میبینتت فرار میکنه ۲نمیشه انسان شد تو بازی ۳بچه ها سریع از سوراخ های تو دیوار در میرن اصلا نمیشه بهشون نزدیک شد 😑😑😑😑😑تله هم میزارم نمیشه

۱۱ ۵

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده