استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
Raft® Survival: Multiplayer

Raft® Survival: Multiplayer

شبیه‌ساز بقا در اقیانوس

نسخه۱۰.۷.۰۵
آخرین بروزرسانی۱۴۰۳/۰۴/۲۲
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۴.۲
تعداد نظرات۲,۰۹۶
حجم۱۱۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Survival Games Ltd
‏‏Ocean Nomad چند نفره یک بازی آنلاین بقا در اقیانوس است که می توانید با دوستان خود بازی کنید! شما باید با هم یک قایق بسازید، منابع را از اقیانوس بگیرید و اقلام صنایع دستی را برای زنده ماندن در پسا آخرالزمان بگیرید. بازی را شروع کنید و دوستان خود را به آن اضافه کنید!
‏ ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ویژگی ها⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
‏ ~~~ ده ها آیتم، سلاح و زره ~~~
‏ ~~~ جهان باز و اکتشافات ~~~< br>~~~ گرافیک اچ دی ~~~
‏ نکاتی برای بازی بقا آنلاین با دوستان در اقیانوس:
‏ 🌊با یک قلاب منابع را بدست آورید
‏ بازی بقای بسیار مفید منابع درست زیر بینی شما! در صندوقچه ها و بشکه های شناور در اطراف شما همیشه منابع حیاتی پیدا خواهید کرد که بدون آنها نمی توانید در دریا زنده بمانید و می توان از خرابه ها برای ساخت یک قایق یا بهبود آن استفاده کرد. حتی می‌توانید برخی از آیتم‌ها و زره‌های کمیاب را در بازی‌های چندنفره بقا به صورت آنلاین پیدا کنید!
‏ 🔫ساخت سلاح و زره
‏ بازی بقای ما غیرقابل پیش‌بینی است: یک شکارچی همیشه می‌تواند قربانی شود. در یک بازی بقای اول شخص، صدها سلاح و زره را انتخاب کنید. بهترین اسلحه را در بازی با دوستان خود بسازید و همیشه شب و روز آماده دیدار با دشمنان خود باشید!
‏ 🔨ساخت و بهبود
‏ برای زنده ماندن در اقیانوس در یک بازی بقا فقط کافی نیست چند تخته را به هم ببندید. کاردستی بیاموزید، یک قایق بسازید و وضعیت خانه خود را روی آب نظارت کنید و نگذارید خراب شود. قایق را از ابتدا در آب بسازید و آن را در همه جهات گسترش دهید، زیرا سیستم ساخت و ساز شما و دوستانتان را در شکل و اندازه قایق محدود نمی کند و تور ماهیگیری و سایر پیشرفت ها به شما کمک می کند تا آن را به صورت آنلاین با خود تجهیز کنید. دوستان.
‏ 🦈تا زمانی که می توانید زنده بمانید
‏ بازی چندنفره Raft آماده است تا شما را با آیتم ها و کاردستی های جدید راضی کند. Ocean Nomad چند نفره را دانلود کنید و در ماجراجویی هیجان انگیز بقا به صورت آنلاین شیرجه بزنید! سعی کنید تا زمانی که می توانید با دوستان خود در شبکه زنده بمانید و رکوردها و استراتژی بقای خود را به اشتراک بگذارید!
‏ 👫حالت چند نفره
‏ یک بازی بقا در وسط اقیانوس باز انجام دهید. دوستان شما آنلاین حالا این بازی قابلیت ایجاد اتاق و دعوت دوستان را برای یک بازی مشترک چند نفره با استفاده از کد دعوت خاص به آنها اضافه کرده است. تیم 10 نفره خود را جمع کنید و سعی کنید با هم در اقیانوس زنده بمانید. منابع شناور در اطراف قایق را بگیرید، آیتم های مختلف را بسازید، یک قایق بزرگ بسازید. همچنین فراموش نکنید که شاخص های ویژه گرسنگی، تشنگی و سلامتی را برای نمردن زیر نظر داشته باشید.
‏ شرکت ما Treastone LTD دارای حقوق کامل برای استفاده از علامت تجاری RAFT در ایالات متحده است (مارک شامل کاراکترهای استاندارد بدون ادعای سبک، اندازه یا رنگ فونت خاص - شماره Ser. 87-605,582 FILED 09- 12-2017)
‏‏اشکالات رفع شد
‏توازن بهبود یافته

نظرات و امتیاز ها

۲,۰۹۶ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر iman pro max
دیروز

از مایکت دانلود نکنید برید از فروشگاه

میپسندم۰ نمیپسندم۰
عکس کاربر امیرعباس هروی
٣ روز پیش

چرا بازی نمیاد ۱۵ دقیقه منتظر موندم ولی نیامد

میپسندم۵ نمیپسندم۱
عکس کاربر Game Maker TG lnc.
١٧ تیر ١٤٠٣

کسی میگه با چه فیلتر شکنی باید بریم اگ میشه چند تا نام ببرین ممنون میشم

میپسندم۱۶ نمیپسندم۴

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده