خانه بازی شبیه سازی
Raft Survival: Ocean Nomad - Simulator

Raft Survival: Ocean Nomad - Simulator

تعداد دانلود۲۵ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۲۸۴
حجم۹۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده TREASTONE LTD
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏بازی (ocean nomad) یک عنوان تازه از مجموعه بازی‌های (ocean survival) با دشمنان جدید، آیتم‌های جدید و المان‌های جدید است، که در آن هدف زنده ماندن در یک جزیره و جستجوی اقیانوس با یک قایق است. قایق خود را برای زنده ماندن در اقیانوس بساز و بهبود ببخش، از آن در برابر کوسه‌ها دفاع کن و دنیای بزرگ دور خود را کاوش کن. تمامی بازی‌های ما را در یک بازی امتحان کنید!
‏ ویژگی‌های بازی:
‏ صدها اسلحه و آیتم
‏ بازی کاوشی در جهان باز
‏ گرافیک سه بعدی واقعی
‏ زنده ماندن در جزیره
‏ بهبود پروسه ساخت و ساز قایق
‏ راهنمایی‌هایی برای زنده ماندن:
‏ با قلاب خود آیتم‌ها مختف را صید کن
‏ در این سری بازی‌ها بسیاری منابع به درد بخور در همه جا هست. صندوق‌ها و بشکه‌های شناور اطراف همیشه حاوی منابع ضروری برای زنده ماندن در دریا هستند و لاشه‌ها منابع خوبی برای ساخت قایق هستند. شما حتی ممکن است ابزار، آیتم‌ها و سلاح برای دفاع از قایق خود پیدا کنید پس به انداختن قلاب خود ادامه دهید.
‏ اسلحه و زره درست کن
‏ شکار همیشه می‌تواند جایگاه‌اش را عوض کرده و به شکارچی تبدیل شود. یک انتخاب سخت از بین صدها تفنگ، شمشیرهای دو لبه و تکه‌های زره برای دفاع از خود و پایگاه شناور خود و برای شکار کوسه‌ها بکن. یک ترکیب عالی درست کن و همیشه برای جنگ آماده باش.
‏ از قایق‌ دفاع‌ کن
‏ آمادگی چپ شدن قایقت را داشته باش و برای بقا در دریا بجنگ. حالا کوسه به همراه بازیکنان دیگر به قایق شما حمله می‌کند! هیچکس نمی‌تواند یک کوسه را رام کند و جایی برای فرار کردن نیست پس آماده باش تا شب و روز شلیک کنی و از قایق مراقبت کنی.
‏ بساز و ارتقا بده
‏ به وضعیت قایق خود اهمیت بده. این که چند تکه چوب را به یکدیگر وصل کنی بدون هیچ دیوار و یا سقفی تا احساس امنیت کنی، کافی نیست. خلاق باش و قایق را در ‌ارتفاع بالاتر و زمین بزرگ‌تر قرار بده.
‏ در دریا کاوش کن
‏ تا به حال به این فکر کردی که یک زمین گمشده در دریا پنهان شده است؟ یک ویژگی بسیار عالی این بازی این است‌. همینطور ننشینید و جزیره‌های اطراف و اقیانوس را کاوش‌ کنید. شما به یک کشتی برای سفر نیاز ندارید، یک قایق ساده کافی است.
‏ داستان آخرالزمان را یاد بگیر
‏ یک سیل بسیار بزرگ ویرانگر دنیا را به یک اقیانوس بی‌پایان تبدیل کرد و آخرین بازماندگان در جزیره‌های باقی مانده مانند زندانی‌ها گیر کرده‌اند و در آرزوی پیدا کردن خانه‌ی خود هستند. ماموریت بازی ما این است که حقیقت این ماجرا را پیدا کرده و دیگر کسانی که زنده مانده‌اند را پیدا کرده و به آنها بپیوندیم.
‏ روی قایق زنده بمان!
Minor bugs fixed
Added new story quests
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟