خانه برنامه سرگرمی
Paint By Number - Coloring Book & Color by Number

Paint By Number - Coloring Book & Color by Number

تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱,۸۴۹
حجم۵۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده Better Life - Color and Draw
‏‏روزهای روشن تر با Paint By Number!
‏'Paint By Number' یک بازی طراحی هنری برای رنگ آمیزی آثار هنری مدرن توسط رنگ آمیزی با اعداد است. یک کتاب رنگ آمیزی با اعداد و بازی پازل رنگ آمیزی برای همه ، تعداد زیادی صفحه رنگ آمیزی رایگان و جذاب در این کتاب رنگ آمیزی وجود دارد و هر روز تصاویر جدیدی برای رنگ آمیزی با اعداد به روز می شوند! دهها دسته رنگ آمیزی با اعداد برای انتخاب ، مانند حیوانات ، عشق ، جیگساو ، نقل قول ها ، شخصیت ها ، گل ها ، ماندالاها و غیره. علاوه بر صفحات رنگ آمیزی معمولیِ رنگ ساده ، صفحات جذاب و ویژه‌ی رنگ آمیزیِ طیف های رنگی و تصاویر پس زمینه‌ی شگفت انگیز در انتظار رنگ شدن توسط اعداد هستند.😆 شاهکارها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید و از رنگ آمیزی با اعداد کارهای هنری در کنار یکدیگر لذت ببیرید!
‏تمام تصاویر با شماره مشخص شده اند ، کافیست یک تصویر را انتخاب کنید، دنبال دلتان بروید و به سلول های رنگی مربوطه مطابق با شماره های رنگ آمیزی پالت ضربه بزنید ، به راحتی می توان یک اثر هنری را به پایان رساند و در یک زمان کوتاه با رنگ آمیزی تصاویر را در مدت کوتاهی زنده کرد.👩🏻‍🎨
‏رنگ آمیزی تا حالا انقدر آسان نبوده است، همین حالا امتحانش کنید و با 'رنگ آمیزی با اعداد' صفحات رنگ آمیزی فوق العاده‌‌ای را رنگ کنید!
‏ویژگی‌های کلیدی:
‏- راحت و سریع: رنگ آمیزی با اعداد در همه جا بدون نیاز به مداد یا کاغد.🌊
‏- تصاویر خاصِ متنوع و صفحات رنگ آمیزی جدید که هر روز آپدیت می‌شوند!🍁
‏- تنوع زیادی از دسته بندی های موضوعی: جذاب، حیوانات، شخصیت‌ها، گل‌های زیبا، مکانهای دلفریب و خیلی موضوع های مختلف بیشتر.🏝
‏- راحت برای رنگ آمیزی: از سادگی و آسانی رنگ آمیزی با اعداد و استفاده از برنامه لذت ببرید، از راهنمایی های خود جهت پیدا کردن خانه های کوچکی که سخت پیدا می‌شوند استفاده کنید.
‏- اشتراک گذاری سریع: کارهای هنری رنگ آمیزی با اعداد را در تمامی شبکه های اجتماعی پست کنید و آنها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید.🌠
‏اینجا برخی از اطلاعاتی که توسط برنامه ما درخواست میشود و اینکه مجوز ها چگونه مورد استفاده قرار میگیرند، آورده میشود.
‏برای اطمینان حاصل کردن از اینکه شما حتما بتوانید کارهای هنری را ذخیره کنید و به اشتراک بگذارید، ما از شما میخواهیم تا اجازه دهید 'Paint by Number' به تصاویر، رسانه‌ها و فایل هایی که روی دستگاه شما هستند، دسترسی داشته باشد، و این مجوز شامل خواندن و نوشتن محتوای محل ذخیره‌ی شماست. تنها با این مجوزهای برنامه، عملکرد ذخیره کردن و به اشتراک گذاری بهبود میابد.
‏ما تا جای ممکن کمترین مجوز ها را درخواست میکنیم که از قابلیت های اصلی پشتیبانی میکند، پس نگران نباشید. شما میتوانید جزئیات بیشتر مجوزهای برنامه را در گوگل پلی ببینید. با تشکر از درک شما و ما میکنیم تا برای شما تجربه‌ی رنگ آمیزی بهتری را به ارمغان بیاوریم!
‏تماس با ما: paint_support@dailyinnovation.biz
‏پیج ما را دنبال کنید: https://www.facebook.com/PaintByNumber.coloringbook/
‏‏ما براتون یه نسخه‌ی جدید با تجربه رنگ آمیزی بهتر و تصاویر بیشتر آوردیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟